in , ,

Demon Slayer 3. Sezon Onayını Aldı: Kimetsu no Yaiba Macerası Devam Ediyor

Demon Slayer 3. sezon onayı aldı. Kimetsu no Yaiba adlı anime serisinin yeni sezonuyla ilgili kısa bir tanıtım fragmanı da paylaşıldı.

Demon Slayer 3. sezon onayı

Demon Slayer 3. sezon onayı aldı. Kimetsu no Yaiba ve İblis Keser adıyla da bilinen anime serisi, yeni sezonuyla macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Koyoharu Gotouge tarafından yazılan Demon Slayer’ın hikâyesi, 100 yıl öncesinin Japonya’sında insan yiyen iblislerle savaşan ve iblise dönüşen kardeşini tekrar insana dönüştürmeye çalışan Tanjiro Kamado’nun, iblis avcısı olma yolunda kendini geliştirme çabasını anlatıyor. Tanjiro’ya bu yolculuğunda kardeşi Nezuko ve onun gibi iblis avcısı olan Zenitsu Agatsuma ve Inosuke Hashibara eşlik ediyor.

İlk sezonu 2019 yılında yayınlanan serinin uzun süredir merakla beklenen 2. sezonu ise Ekim 2021’de macerasına başladı. 2. sezon, 11. bölümü olan “Entertainment District” ile kısa süre önce final yaptı. Bu sezonda Ses Hashirası Tengen Uzui ile Tanjiro ve arkadaşları, Üst Düzey (Kizuki) iblislerden ikisine karşı uzun ve zorlu bir mücadele verdiler. Tanjiro Kamado ise iblise dönüşen kardeşini tekrar insana dönüştürme ve yeteneklerini öğrenme yolunda bir adım daha atmış oldu.

Şimdi İblis Avcıları yeni düşmanlarla yüzleşmek için tekrar yola çıkacak! 3. sezon tanıtım videosu Demon Slayer’ın resmi hesaplarından paylaşıldı. Videoda görüldüğü üzere yeni sezonda Hashiralardan Muichiro Tokito ve Mitsuri Kanroji de yer alacak.

Demon Slayer 3. Sezon Duyuru Videosu | İZLE

 

Anime severlerin sıkça adını duyduğu Kimetsu no Yaiba’nın mangası şimdiye kadar 150 milyon kopya sattı. 2. Sezondan önce vizyona giren Mugen Train filmi 2020’de dünya çapında en çok hasılat yapan filmler arasına girdi ve Oscar ödüllü Studio Ghibli filmi Spirited Away’i 20 yıllık tahtından etti.

Kimetsu no Yaiba 3. Sezon: Hayranları Neler Bekliyor?

Kimetsu no Yaiba 3. Sezon

3. sezonda İblis Avcıları’nın yolculukları yeni karakterlerle devam edecek. Yeni sezonun adı ise “Swordsmith Village” olarak duyuruldu.

Bu sezonda Tanjiro sıklıkla onarılması gereken kılıcını artık yenisiyle değiştirmek için farklı bir kasabaya gidiyor ve Aşk Hashirası Mitsuki Kanroji ve Sis Hashirası Muichiro Tokito ile yeni bir göreve başlıyorlar. Görev, kasabadaki insanların güç kaynağı gizli bir silahın keşfedilmesi ile ilgili.

Kısa fakat heyecanlı bir macera olan 2. sezonun aldığı yorumlar oldukça iyi olmasına karşın 3. sezonun nasıl olacağı merak konusu.

Sevilen seri Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba’nın 3. sezon yayın tarihi ise şu an belli değil.

Demon Slayer 2. sezon hakkında neler düşünüyorsunuz? 3. sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Crunchyroll

Ayşenur Ütnü

97'de saldırıya uğradım. Nev'i şahsına münhasır olmayı az bir puanla kaçırdım. Anidlik biraz başıma dert. Alemden aleme giden, görünen ve görünmeyen yollara meftunluk mevcut.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

    İblislere karşı verilen mücadelenin giderek zorlaşması ve onların neler yapmak istediği ile ilgili ipuçları vs. yönüyle “D.Gray-man” anime dizisine benzetiyorum. Zaten bu kadar ilgiyle izlenmesinin nedenini, bana göre muhteşem senaryosu - olay örgüsü - karakterleri olan o dizinin son bölümüyle birlikte henüz yarıda kalması ve izleyenlerin bunca yıl beklemesine karşın bir daha devam etmeyeceğinin düşünülmesi, olduğuna bağlıyorum kendimce ^^’ :frowning:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Timsah Fosili İçerisinde Dinozor Bulundu

Avustralya’da 95 Milyon Yıllık Timsah İskeletinin İçinden Dinozor Kalıntıları Çıktı

bioshock film netflix uyarlama

Netflix’ten BioShock Filmi Geliyor: Uzun Süredir Akıbeti Merak Edilen Oyun Uyarlamasında İmzalar Atıldı