in ,

Harley Quinn Dizisi 3. Sezon Onayı Aldı

Harley Quinn animasyon dizisi 3. sezon onayını kaptı. DC’nin sevilen karakteri, bundan sonra yoluna HBO Max ile devam edecek.

Harley Quinn 3. sezon animasyon dizisi

Harley Quinn 3. sezon onayı aldı. Sevilen animasyon dizisi, bundan sonra DC Universe yerine HBO Max’te yayınlanacak.

Harley Quinn ilk olarak 1992 yılında Batman: The Animated Series ile ortaya çıktı. Yıllar geçtikçe farklı platformlardan izleyiciyle buluşma olanağı sağlandı. Sonunda DC dünyasının en sevilen karakterlerinden biri haline dönüştü.

HBO Max’te 3. sezonuyla yayımlanacak Harley Quinn animasyon dizisinin ilk sezonu, geçen yılın kasım ayında başlamıştı. Ünlü oyuncu Kaley Cuoco’nun başrol seslendirmesini yaptığı dizi, birçok DC içeriğini bünyesinde bulunduran DC Universe platformunda ilk 2 sezonuyla yayınlandı. Ancak düşük abone sayısı nedeniyle platformun kapatılması kararlaştırıldı. Önemli içeriklerinin de HBO Max’e geçeceği bildirildi. Harley Quinn de 3. sezonuyla daha geniş bir izleyici kitlesine hitap eden bu platforma transfer edildi.

Geçen haftalarda HBO Max platformunda yayınlanan tüm bölümleriyle gösterime giren dizi, kısa sürede ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Hayranlar yeni sezon için Harley Quinn’in seçilmesine olan inançlarından vazgeçmediler. Nihayet sevindirici haber geldi onaylandığı resmileşti.

HBO Max, Harley Quinn’i 3. Sezon için yenilediklerini açıkladı. Platform duyuruyu Harley Quinn ile Poison Ivy’nin bulunduğu bir görseli paylaşarak yaptı.

Dizinin devam etmesi kararındaki en önemli etkenin, Harley Quinn’in HBO Max’teki performansı olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda The Suicide Squad (İntihar Timi) yönetmeni James Gunn, yeni sezonun gelmesi amacıyla hazırlanan kampanyaya katılan isimler arasındaydı.

Harley Quinn Dizisi 3. Sezon Yayın Tarihi Henüz Açıklanmadı

Yakın geçmişte HBO Max yapımcılarının yaşadıkları sorunlar nedeniyle dizinin yarım kalan anlaşmaları, yeni yöneticilerin gelmesiyle sonuca bağlandı. Harley Quinn’in yeni sezonunun ne hakkında olacağına gelirsek, yayınlanan görsel içerik hakkında az da olsa bir ipucu veriyor. Harley ve Poison ilişkisinin ön plana çıkarılması göze çarpıyor. İkinci sezon finaliyle birlikte aralarındaki bağın güçlenmesi, yeni sezonda da ilişkilerinin dizinin odak noktası olacağını belli ediyor.

Ayrıca dizinin iki önemli karakteri Kite-Man ve Bone ile birlikte bazı anti-kahramanlarının da katılacağı söyleniyor.

Harley Quinn 3. sezon

Harley Quinn 3. sezon yayın tarihi henüz belli degil. Ancak hayranları daha şimdiden yeni macera için heyecanlanmaya başladı.

Hatırlayacağınız üzere daha önce bir başka DC Universe yapımı Doom Patrol’un da 3. sezon onayı aldığını ve yine kapanan platform yerine HBO Max’ye yoluna devam edeceği bilgisini sizlere aktarmıştık.

Harley Quinn’in animasyon dizisini izleme fırsatınız oldu mu? Devam edecek olması sizleri mutlu etti mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

* * *

* CBS All Access Yeni İsmiyle Geliyor: Paramount+

Kaynak: Screen Rant

Ayça Aracıçam

Çocukluk yıllarından beri tam bir film aşığıyım. Sinema türünde yazıp çizmeye bayılırım.

hititler vergi sistemi

Hitit Vergi Memurları Adeta Bir Servet Toplamış

Superman Henry Cavill

Superman Rolü Yeniden Henry Cavill’a Emanet: 3 Filmlik Anlaşma!