in ,

Looney Tunes Yeni Dönemi HBO Max ile Başlıyor

Looney Tunes Cartoons geri dönüyor. Sevilen çizgi dizi pek çok ikonik kahramanıyla HBO Max ekranlarına geliyor. İlk fragman yayında!

Looney Tunes Cartoon HBO Max

Warner Bros.’un en eski markalarından birisi olan Looney Tunes, yeni bölümleriyle HBO Max ekranlarına geliyor. İçerisinde Bugs Bunny, Daffy Duck, Speedy Gonzales, Road Runner, Sylvester, Tweety ve Tazmanya Canavarı gibi pek çok ikonik karakteri barındıran seri yeniden hayat buluyor. HBO Max, yeni nesil Looney Tunes Cartoons için ilk fragmanı yayınladı bile.

1930 yılından beri dünya çizgi film kültüründe daima söz hakkı olan, Space Jam gibi sinema filmlerine bulaşan, yüzlerce bölüm ile milyonlarca insanın çocukluğuna etki eden Looney Tunes geri dönüyor.

Warner Media’nın yeni dijital yayın platformu HBO Max, Netflix ve Disney+’a rakip olmak konusunda oldukça iddialı bir çıkışa hazırlanıyor. Bünyesindeki Game of Thrones ve Westworld benzeri iddialı yapımlarla birlikte pek çok yeni eseri de kataloglarına ekleyen HBO Max, açılış tarihi için gün sayıyor.

Kanal, her yaştan izleyiciye hitap etmek istediği için çizgi film konusunda da en büyük kozu olan kült yapımı Looney Tunes’u geri getiriyor.

Yeni Nesil Looney Tunes Fragmanı | İZLE

https://youtu.be/13bU5genKJI

“Bugs Bunny, Tweety Bird, Porky Pig, Daffy Duck ve arkadaşlarının dahil olduğu yepyeni Looney Tunes maceralarına katılın!” cümlesiyle yayınlanan resmi fragman, 1 dakika 26 saniyelik süresince izleyiciye nostaljik anlar yaşatıyor.

Yenilenen çizimler, farklı seslendirmeler, akıllı telefonlar derken bir yandan da “yeni maceraların nasıl bir etki yaratacağı” oldukça merak ediliyor.

Açıldığında 10 bin saatten fazla içeriğe sahip olacak HBO Max platformunun abonelik ücreti ise 14,99 dolar olarak duyuruldu. Öncelikle Amerika Birleşik Devletleri üzerinden yayına geçecek platform, 27 Mayıs 2020 tarihinde hizmete açılacak.

Warner Media Entertainment yöneticisi Robert Greenblatt, 1 numaralı hedeflerini aile içindeki herkesin olağanüstü bir içeriğe erişebilmeleri olarak tanımlıyor.

Looney Tunes Cartoons adlı çizgi dizi de 27 Mayıs 2020 tarihinden itibaren HBO Max üzerinden izlenebilecek.

Looney Tunes Cartoon HBO Max

Platformun Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz belirsizliğini koruyor. Beklentiler ise kanalın zaman içerisinde tüm dünyaya açılması yönünde.

Peki siz yeni Looney Tunes karakterlerini nasıl buldunuz? Değişim hoşunuza gitti mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

* * *

* 80’lerin Ünlü Çizgi Filmlerini Ücretsiz İzleyin

Kaynak: SyFy

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Carnage

Venom 2 Filminin Tam Adı “Venom: Let There Be Carnage” Oldu

Coriolanus Snow the hunger games

The Hunger Games Öncesini Anlatan Film İçin Hazırlıklar Başladı