in ,

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge Fragmanı Yayında

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge animasyon filminden yeni ve aksiyon dolu bir fragman yayınlandı. Kemiklerin kırılmasına hazır olun!

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Tarihteki en popüler video oyunu serilerinden biri olan Mortal Kombat’a ait Warner Bros. tarafından üretilen yeni ve uzun metrajlı bir animasyon filmi geliyor. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge (Mortal Kombat Efsaneleri: Scorpion’un İntikamı) ismiyle çıkacak film, paralı asker Sub-Zero’nun ailesini katletmesinden sonra Hanzo Hasashi’nin intikam adına nasıl Scorpion’a döndüğünü konu ediniyor.

Ed Boon ve John Tobias tarafından yaratılan ve dünya çapında önemli bir şöhret kazanan oyuna dayanarak hazırlanan Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge; Outworld ve Earthrealm’in şampiyonları arasında bir kez daha Dünya’nın kaderini belirleyecek olan bir yarışmaya dikkat çekiyor. Earthrealm’in koruyucusu Lord Raiden, kötü Shang Tsung’dan korumak ve tüm savaşları sona erdirmek için aleminin en büyük savaşçılarını toplamalıdır.

Aslında 1995 yılında ilk çıkan filme oldukça benzer bir konuya sahip olacak animasyon filmi özellikle kanlı sahneleriyle dikkat çekiyor.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge | Fragman

Batman: Assault on Arkham ve Justice League: Throne of Atlantis yapımlarıyla tanıdığımız Ethan Spaulding, filmi yöneten isim olarak karşımıza çıkıyor. Senaryoyu yazan kişi ise Supernatural ve Teen Titans Go! Vs. Teen Titans ile tanınan Jeremy Adams.

Animasyon filminin seslendirme kadrosu ise oldukça renkli isimlerden oluşuyor. Johnny Cage olarak Joel McHale (Community, The CW) ve Sonya Blade olarak Jennifer Carpenter başrollerdeki karakterlere sesleriyle hayat verecekler. Seslendirme kadrosunda ayrıca Jordan Rodrigues (Lady Bird, The Fosters), Patrick Seitz (Naruto: Shippuden), Steve Blum (Cowboy Bebop, Star Wars Rebels), Artt Butler (Her, Star Wars: The Clone Wars), Darin De Paul (Overwatch, Fortnite), Robin Atkin Downes (The Strain, Batman: The Killing Joke), David B. Mitchell (Mortal Kombat 11), Ike Amadi (Mass Effect 3), Kevin Michael Richardson (Family Guy, The Simpsons), Grey Griffin (The Loud House) ve Fred Tatasciore (Robot Chicken, Family Guy) gibi isimler bulunuyor.

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

NeatherRealm Studios ve Warner Bros. Interactive Entertainment ile ortaklaşa yapılan animasyon filmi, 12 Nisan 2020’den itibaren dijital ortamda izlenebilir hale gelecek ve 28 Nisan 2020 tarihinde de Blu-ray DVD olarak çıkacak.

Yayınlanan fragmanı sizler nasıl buldunuz? Özellikle Mortal Kombat oyunlarına çokça göndermenin yapıldığı ve serinin ruhuna yakışır bir şekilde kotarılmış gözüken animasyon filmi sizce tutacak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Scooby Doo: Scoob! Filminden Yeni Fragman Geldi

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    İşte animasyon az çok böyle olmalı. :slight_smile:

  2. Avatar for Estranged Estranged dedi ki:

    Red Band traileri aşırı iyi.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

The Mandalorian belgesel

The Mandalorian 2. Sezon Clone Wars Yönetmeni ile Geliyor

Haftanın Kitabı #131 | Marifetler – Ursula K. Le Guin

Haftanın Kitabı #131 | Marifetler – Ursula K. Le Guin