in

Naruto Temalı Bir Otel Odasında Kalmaya Ne Dersiniz?

Konoha’nın Gizli Yaprak Köyü’nde yaşamayı dileyenler var mı? O zaman Naruto temalı hazırlanan bu otel odasına bekleniyorsunuz!

Naruto Odel Odası
- Reklam -
- Reklam -

Naruto veya Boruto serilerini izleyenler aramızda mı? Peki bu yüzlerce bölümlük animeyi izlemiş ve Konoha’nın Gizli Yaprak Köyü’nde yaşamış olmayı dileyenler var mı? O zaman hizmet ayağınıza geldi! (Eh, kendi adımıza pek de ayağımıza geldiği söylenemez tabii, Japonya’ya kadar gidiyor olmamız gerekecek…)

Hayranlar bu ayın sonunda, Fujiyoshida Şehri’nde bir otelde Naruto temalı odalarda kalma sansı yakalayacaklar. Naruto dünyasından kopup gelmiş ve gerçeklikle birleşmiş bu özel odalar sayesinde kendinizi adeta Gizli Yaprak Köyü’nde hissedeceksiniz. Tabii bu odaları hazırlayan otelin ve yapımcıların iddiası. Ne kadar gerçek, ne kadar doğru, 26 Temmuz’daki açılıştan sonra odada kalacak konuklar sayesinde belli olacak.

naruto oda 1

- Reklam -

naruto oda 2

Naruto’nun (ve elbette Boruto) resmi Twitter hesabında, 26 Temmuz’da açılacak otel odası hakkında bilgiler paylaştı. Ekip, hayranlarına “ninja heveslerini” giderecek bir deneyim vadettiler.

- Reklam -

Bu otelde kalacak konuklar ayrıca , genç ninjaların düzenli olarak yediği popüler ramen yemeği gibi özel ürünler ve Naruto temalı özel eşyalar kazanma şansına da sahip olabilecekler.

naruto oda 3

Tabii olay sadece odayla veya yemekle sınırlı değil. Konuklar aynı zamanda Naruto serisini özetleyen 180 derecelik bir tiyatro oyununa, fotoğraf stüdyosuna, atari oyunlarına ve oteldeki diğer tüm özelliklerden yararlanma fırsatlarına da sahip olacak.

Son olarak, şehrin farklı yerlerinde çalışan bazı otobüsler ve metro trenleri de serinin çizimleriyle kaplanacak.

naruto tren metro

Peki sizler bu Naruto ve Boruto temalı otel hakkında ne düşünüyorsunuz? Şansınız olsa gidip kalmak ister miydiniz? Her şeyden önce, Boruto’yu izleyen var mı? Naruto’dan sonra o evreni iyi bir şekilde temsil edebildiğini düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı Forumlarımız üzerinden bizlere yazabilirsiniz!


Oğlunun Çizimlerini Anime Karakterlerine Dönüştüren Şahane Baba

Avatar Karakterlerinin Zaman İçindeki Değişimleri

Kaynak: Comic Book

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Mortal Kombat

Yeni Mortal Kombat Filminde Yetişkinlere Yönelik Sahneler Olacak

esrarengiz hikayeler

Esrarengiz Hikâyeler Sitesi Spekülatif Kurgu Yazarlarını Bekliyor!