One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi!

Uzun süredir yolunu gözlediğimiz One-Punch Man animesinin ikinci sezonuyla ilgili yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı!

Tek yumrukla tüm rakiplerini alt eden ve eğlencesine kahramanlık yapan Saitama isimli bir karakterin başrolünde olduğu One-Punch Man animesinin resmi fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı!

Hayatına bir internet çizgi romanı (webcomic) olarak başlayan animenin yıllardır yeni sezonu bekleniyordu. Uzun bekleyişin ardından nihayet Nisan 2019’da yeni sezonunu izleme fırsatına erişeceğiz.

GÖZ ATIN  One Punch Man: Tek Yumrukla Bol Eğlence

Yaklaşık 2 dakikalık fragmanda pek bir şey belli olmasa da o bilindik yüzü ve müziği duymak bile heyecanımızın artmasına yetti!

Gelin birlikte izleyelim:

Etiketler:  

One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi! için 17 yorum

 1. Pardus dedi ki:

  Altıncı cildine kadar mangalarını okudum ama henüz animesini izleyemedim. :slight_smile:


 2. Husey dedi ki:

  Ben manga sitelerinden okudum güncel sayıları,son 4-5 bölüm çok sıkıcıydı bununda nedeni saitamayı çok çok az göstermeleriydi ama.2.sezonda izleyecegimiz bölümler de reisi çok göreçeğimiz için harika olacak :slight_smile:


 3. Fragmanın leş kurgusunu geçtim, (2 dakikalık fragmanın 1 dakikadan fazlası siyah ekran, sahneler arası geçişler amatör işi bile denilmeyecek düzeyde, sahnelerin devamlılığı yok; rastgele, görüntünün hikâyesine özen gösterilmeden “ortaya karışık bir şeyler koyalım işte oolum” kafasında iş yapmaya çalışmaları vs.) karakter modellemelerindeki kolaya ve ucuza kaçış, animasyonun göze parmak düzeyinde tutukluğu, karakter hareketlerinin 20. ameliyatını olacak estetik canavarları vari bir bir şekilde doğallıktan ırak olmaları ve bunun gibi birkaç mühim nedenlerden dolayı ilk sezonun çok gerisinde, amatörce bir işle karşı karşıyayız ne yazık ki.
  Youtube yorumlarında veyahut Myanimelist forumunda herkesin 2. sezonu ne kadar kötü bulduğunu da görebiliriz, subjektif değil, objektif bir yargı yani.


 4. galeme dedi ki:

  Fragmanı izlemedim fakat Madhouse’dan başkası yapacağı için beklentiyi düşük tutmakta fayda var.

  Acaba King’in gücünü bu sezonda görecek miyiz merak ediyorum. Mangayı okumayanların o andaki surat ifadelerini çok merak ediyorum. :sweat_smile:


 5. Eh görünen köy kılavuz istemez. Bile isteye kötü yapım izlememe mantalitem yüzünden 2. sezonu izleyeceğimi sanmıyorum (mangasını da güncel okuyorum zaten) ama yorumları ve puanı Michael Jackson gibi takip edeceğime şüphe yok.


One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi!

Uzun süredir yolunu gözlediğimiz One-Punch Man animesinin ikinci sezonuyla ilgili yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı!

 

 

Başa dönün
Daha fazla Anime / Çizgi, Video
Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Yine Bol Canavarlı

Uzun süren bekleyişin ardından Stranger Things yeni sezonuyla ufukta gözüktü. Netflix'in sevilen yapımından dolu dolu...

Kapat