One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi!

Uzun süredir yolunu gözlediğimiz One-Punch Man animesinin ikinci sezonuyla ilgili yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı!

Tek yumrukla tüm rakiplerini alt eden ve eğlencesine kahramanlık yapan Saitama isimli bir karakterin başrolünde olduğu One-Punch Man animesinin resmi fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı!

Hayatına bir internet çizgi romanı (webcomic) olarak başlayan animenin yıllardır yeni sezonu bekleniyordu. Uzun bekleyişin ardından nihayet Nisan 2019’da yeni sezonunu izleme fırsatına erişeceğiz.

GÖZ ATIN  One Punch Man: Tek Yumrukla Bol Eğlence

Yaklaşık 2 dakikalık fragmanda pek bir şey belli olmasa da o bilindik yüzü ve müziği duymak bile heyecanımızın artmasına yetti!

Gelin birlikte izleyelim:

Etiketler:  

Son Savaş
One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi! için 34 yorum

 1. Pardus dedi ki:

  Altıncı cildine kadar mangalarını okudum ama henüz animesini izleyemedim. :slight_smile:


 2. Husey dedi ki:

  Ben manga sitelerinden okudum güncel sayıları,son 4-5 bölüm çok sıkıcıydı bununda nedeni saitamayı çok çok az göstermeleriydi ama.2.sezonda izleyecegimiz bölümler de reisi çok göreçeğimiz için harika olacak :slight_smile:


 3. galeme dedi ki:

  Fragmanı izlemedim fakat Madhouse’dan başkası yapacağı için beklentiyi düşük tutmakta fayda var.

  Acaba King’in gücünü bu sezonda görecek miyiz merak ediyorum. Mangayı okumayanların o andaki surat ifadelerini çok merak ediyorum. :sweat_smile:


 4. Bölümler mangası ile birebir gidiyor. Yani Saitama mangada da az çıkıyor sahneye.
  Ama dediğiniz gibi seyirci kaybı yaşayacağı kesin. Savaş sahneleri çok kötü yapılmış. Gougetsu ile olan kısım çok gözüme battı. Birebir savaşı göstermese de en son başının düşdüğü sahne çok basit geldi. Sonra Centipede savaşı da olmamış. 1.sezonda Genos ile olan ve Boros ile olan savaşı mükemmeldi, ama bu hissi 2.sezonda hiçbir an vermedi.


 5. Hocam zaten mangaya çok yakın bir çizgide gidiyor ve manganın bu kısımlarında iyice oturmuş bir arc var ama j. c. Staff bunu olabilecek en kötü şekilde uyarlamış. Bazı dövüşler başka sahnelerle kesilmiş. Bazı kısımlar da olması gerekenden fazla uzatılmış. Ben hem yönetmenliğin hem de animasyonların çok kötü olduğunu düşünüyorum. Karakterlerin çizgileri bile net değil. Bence maksimum hazzı alamak için mangayı ve ya webcomici deneyin.


One-Punch Man 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi!

Uzun süredir yolunu gözlediğimiz One-Punch Man animesinin ikinci sezonuyla ilgili yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı!

Başa dönün