in

Pacific Rim Bu Defa da Netflix Animesi Oluyor!

Pacific Rim iki sinema filminden sonra bu defa da Netflix anime dizisi olmaya hazırlanıyor!

Netflix bünyesindeki anime kataloğunu genişletmeye devam ediyor! Yayın platformunun sıradaki tercihi Pacific Rim oldu.

Netflix Original başlığı altında yayınlanacak ve en az 2 sezondan oluşması beklenen yeni anime dizisi, 2018’de vizyona giren bilimkurgu türündeki “Pacific Rim: Uprising” filminin anime versiyonu olacak.

Anime serisinin yürütücü yapımcılığını Thor: Ragnarok ve X-Men: Evolution filmlerinden de hatırladığımız Craig Kyle ve Greg Johnson üstlenecek.

2018’de karşımıza çıkan ve Steven S. DeKnight’ın yönettiği filmin konusu ise kısaca şöyleydi:

Babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake’e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. Savaşın gölgesinde büyüyen cesur yeni nesil pilotlara liderlik etmekte olan Mako, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele vermektedir. Yetenekli pilot Lambertve 15 yaşındaki Jaeger hackerı Amara ile güçlerini birleştiren Jake, elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olma yoluna baş koyar… (Beyazperde)

Pacific Rim animesinin 2020 yılında yayınlanması bekleniyor.

Yeni anime serisi hakkında henüz başka bir bilgimiz yok. Ancak Netflix animelerindeki genel başarı oranını düşünürsek, yeni projeye heyecanlanmamak elde değil.

Siz ne dersiniz? Görüşlerinizi Forumlarımızda bizlerle paylaşmayı unutmayın!
Kaynak: IGN


* Netflix Yeni Yapımlarının Çoğunda Sigara Kullanımını Yasaklayacak

* Netflix, Neil Gaiman’ın Meşhur Çizgi Roman Serisi “Sandman”i Diziye Uyarlıyor

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    İyi de bu gişede büyük başarı elde edemedi ki. Gerçi 400 milyon dolar az sayılmaz ama :smiley: Bunun yerine şu Love, Death and Robots serisine ağırlık vermeli Netflix. Müthiş bir yapım bence o.

  2. Avatar for Husey Husey dedi ki:

    Godzilla gibi olacaksa taaaaaa Netfilixin:)

SabitFikir

küçük İskender’in Anısına Yapılan Saygısızlık Sonrası “SabitFikir”den Ayrılan Yazarlar

Dracula

Steven Moffat’ın Netflix ve BBC Ortak Yapımı “Dracula”sı Görücüye Çıktı