in

Rick and Morty 4. Sezon Yeni Bölümleri Başlıyor

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm ile sezon arasını tamamlıyor. Dizinin yeni bölümleri Adult Swim kanalındaki yerini almaya başlıyor.

Rick and Morty 4. Sezon Yeni Bölüm

Rick and Morty 4. sezon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak sorusu 1 Nisan 2020’de yayınlanan fragmanla cevap bulmuştu. İşte şimdi, nihayet vakit geldi ve Adult Swim’in fenomen çizgi dizisi kaldığı yerden devam ediyor.

Çılgın bilim insanı Rick Sanchez ve torunu Morty’nin boyutlar, zamanlar ve evrenler arası maceralarını konu alan Rick and Morty dizisi, ilk yayınlanmaya başladığı 2013 yılından itibaren kısa zamanda kendisine geniş bir izleyici kitlesi bulmuştu. Öyle ki dizide kullanılan soslar bile gerçek hayatın bir parçası olmuş, çeşitli firmaların reklam yüzlerine dönmüştü.

Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından Adult Swim için yaratılan dizi 10 bölümden oluşan 3. sezonunu Ekim 2017’de yayınlamış ve uzun bir araya girmişti. Yapımın devam edip etmeyeceğine dair söylentiler iyice tavana çıkmışken ekibin 4. sezon ile geri döneceğini öğrenmiştik. Üstelik bu sezon ile birlikte en az 70 bölümlük bir içeriğin de bizleri bekleyeceğini söyleyerek içimizi oldukça ferahlatmışlardı.

Rick and Morty 4. Sezon Yeni Bölüm

Nihayetinde Rick and Morty 4. sezon bölümleri 10 Kasım 2019’da yayınlanmaya başladı. Hayranlar tam doya doya hasret giderirken ise 4. sezon 5. bölüm ile dizi sezon arası verdi. Bu Rick ve Morty için pek alışıldık bir durum değildi. Üstelik ara neredeyse 6 ayı bulmuştu. Sonuçta sayılı gün yine bir şekilde geçti ve Rick & Morty 4. sezon 6. bölüm bugün itibarıyla yayına girdi.

Rick and Morty 4. Sezon 6. Bölüm ile Geri Dönüyor

Rick and Morty resmi Twitter hesabı, dizinin geri dönüşünü 37 saniyelik kısa bir klip ile birlikte ilan etti:

Buna göre dizinin yeni bölüm tarihi her ne kadar yurt dışında 3 Mayıs akşamı olarak görülse de Türkiye saati ile baktığımızda 4 Mayıs 6.30’da dizinin yayına gireceğini söyleyebiliriz.

Rick and Morty 4. sezonda karşımıza çıkacak bölüm isimleri ise şu şekilde:

4. Sezon 6. Bölüm – “Never Ricking Morty”
4. Sezon 7. Bölüm – “Promortyus”
4. Sezon 8. Bölüm – “Star Mort Rickturn of the Jerri”
4. Sezon 9. Bölüm – “Childrick of Mort”
4. Sezon 10. Bölüm – “The Vat of Acid Episode”

4. sezon 10. bölüm 31 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacak. Kısa bir ara sonrası yeni bölümlerin Netflix’teki yerini alması bekleniyor.

Rick and Morty 4. Sezon Yeni Bölümler

5. sezon çıkış tarihi hakkında ise şimdilik bir bilgimiz bulunmuyor. Serinin çizgi romanları ise ülkemizde Marmara Çizgi etiketiyle okurun karşısına çıkıyor.

Peki sizin yeni bölümlerden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.


* Rick & Morty Anime Formatlı Samuray Bölümü | İZLE

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Ay Polisi - Tom Gauld

Ay Polisi, Melankoli ve Bilimkurguyu Bir Araya Getiriyor

Yeni Transformers Filmi

Yeni Transformers Macerasının Vizyon Tarihi Açıklandı