in

Zac Efron’lu Yeni Scooby-Doo Animasyonu Yolda

Yeni Scooby-Doo animasyon filminin kadrosu şekilleniyor. Yapımın tarihi de böylece belli olmuş oldu!

scooby doo scoob
- Reklam -

Bildiğiniz gibi Warner Bros. yeni bir Scooby-Doo animasyon filmine izin vermişti. Scoob olarak adlandırılan bu filmin kadrosu yavaş yavaş açığa çıkmaya başlıyor.

Deadline‘ın yaptığı habere göre kadroya iki yeni isim daha eklendi. Zac Efron Fred rolünü seslendirmek için, Amanda Seyfried ise Daphne rolü için seçildi. İki oyuncu da güzel bir seçim olmuş diyebiliriz. Hem sesleri hem de gerçek hayattaki karakterleri bu iki kahramana oldukça iyi uyuyor. Bunlara ek olarak daha önce bildiğimiz gibi Shaggy rolünde Will Fore, Velma‘da Gina Rodriguez, Scooby rolünde Frank Welker ve Captain Caveman rolünde de Tracy Morgan‘ı dinleyeceğiz.

Animasyon filminde Scooby-Doo ve çetesini, dünyayı Dick Dastardly ve onun şeytani planlarından kurtarmak için Hanna-Barbare evreninin kahramanları ile iş birliği yaparken izleyeceğiz.

- Reklam -
- Reklam -

Scoob Tony Cervone tarafından yönetilecek. Yapımcılık koltuğunda ise bizler için oldukça heyecan verici bir isim olan Chris Columbus var. Filmi Mayıs 2020′de ekranlarda görebileceğiz.

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

karisiklik ust

Barok Döngü Üçlemesinde Sırada “Karışıklık” Var

TerraGenesis inceleme

TerraGenesis: Dünyalaştırma Nedir, Nasıl Yapılır?