The Flintstones Yetişkinlere Yönelik Bir Çizgi Filmle Geri Dönüyor

Sevilen çizgi film serisi The Flintstones (Çakmaktaşlar), yetişkinlere yönelik yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!

Warner Bros., klasik yapımlarını geri getirme çalışmalarına hız vermiş durumda. Yapımcı Elizabeth Banks’le anlaşan şirketin, ülkemizde Çakmaktaşlar adıyla yayınlanan The Flintstones serisinin bu sefer yetişkinlere yönelik bir seri halinde hazırlayacağı söyleniyor.

Hepimizin bildiği ve sevdiği The Flintstones, 1960-1966 yılları arasında yayınlanmış ve ayrıca gerçek oyuncuların oynadığı bir film versiyonuna da kavuşmuştu. Yetişkinlere yönelik olarak yapılacak yeni serinin ise nasıl olacağı merak konusu. Ancak bu, Çakmaktaşlar’ı yeniden göreceğimiz tek seri değil. Boomerang tarafından sipariş edilen Yabba-Dabba Dinosaurs! serisi, çocuklara yönelik olarak hazırlanmış fakat ilk sezonun ardından yapımı durdurulmuştu.

Platform olarak geçtiğimiz günlerde duyurulan HBO Max üzerinde durulsa da serinin nerede yayınlanacağı kesinleşmiş değil. Warner Bros.’un bir diğer yeni yapımı olan Animaniacs’ın Hulu’da yer alacağını da hatırlatalım.

Çakmaktaşlar’ı geri döndürme çabasını sekiz sene önce de görmüştük. Family Guy yaratıcılarından Seth MacFarlane, çocukluk hayalini gerçekleştirmek üzere bu girişimde bulunmuş ancak yoğun programı sebebiyle projenin devamı getirilememişti.

Çakmaktaşlar’ın geri dönüşü kuşkusuz hepimizi sevindirecek. Diğer yandan, serinin yetişkinlere yönelik yapılacak olması seride alışık olmadığımız birçok şeyle karşılaşmamıza da sebep olabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Çakmaktaşlar hep bildiğimiz şekilde mi kalmalıydı yoksa bu değişiklik, seriyi eski popülerliğinden bile öteye taşıyabilir mi? Yorumlarınızı Forumlarımızda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Deadline


* Yeni “Tom ve Jerry” ve “Scooby-Doo” Filmleri Geliyor

* Korku Türüne Girişte En Doğru Adres: “Scooby Doo”

* Ağaçkakan Woody Yeni Serisiyle Geri Dönüyor

* “Keşke Geri Dönse” Dediğimiz Çizgi Filmler

GÖZ ATIN  Voldemort Odaklı Harry Potter Evreni Filmi Geliştirilebilir
1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

The Flintstones Yetişkinlere Yönelik Bir Çizgi Filmle Geri Dönüyor için 4 yorum

  1. Pardus dedi ki:

    Çakmaktaşlar’ dan yetişkinlere yönelik bir şey çıkar mı yav ! ama du bakalım neler olacak? :smiley::smiley:


  2. Yeni çizgi roman serisinde bol bol modern toplum taşlaması içeriyormuş. İlk iki film çizgi filmlerin havasında, nostaljik olmaya çabalayan işlerdi. Önceden Seth MacFarlane ile görüşülmüş olması da gerçekleştirilmek istenen yeni proje hakkında fikir veriyor.


  3. Simpsons tarzı bir çizgi film olacak gibi duruyor.


  4. Gurlino dedi ki:

    Al Bandy bunu beğendi.

    image


The Flintstones Yetişkinlere Yönelik Bir Çizgi Filmle Geri Dönüyor

Sevilen çizgi film serisi The Flintstones (Çakmaktaşlar), yetişkinlere yönelik yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!

Başa dönün