in ,

Başka Bi’Kitap Deneyimi Mümkün! | Kayıp Rıhtım’a Özel İndirim Fırsatıyla

Başka Bi’Kitap deneyimiyle tanışmaya hazır olun! Üstelik Kayıp Rıhtım okurları için çok özel indirim ve çekiliş fırsatlarıyla birlikte!

başka bikitap

Kayıp Rıhtım okurlarına fırsatlar sunmaya devam ediyor! Bugün sizlere yeni bir kitap servisini tanıtacağız. Başka Bi’Kitap adlı bu proje, okuma deneyimini zenginleştirmek isteyen okurlar için bulunmaz fırsat! Abonelik sistemiyle çalışan Başka Bi’Kitap okuduğunuz ve okuyacağınız kitaplarda farklı pencereler açacak yan okumaları da sağlamayı amaçlıyor.

İndirim kodu ve çekilişten bahsetmeden önce, gelin tanıtım bültenlerine hep birlikte göz atalım:

“Her ay bir başka yazarın/sanatçının seçtiği en az üç kitabın, abone olduğunuz Başka Bi’Kitap sayesinde evinize, üstelik her ay sabit bir fiyata gelmesi için yapmanız gereken tek şey Başka Bi’Kitap’a abone olmak. Okuma deneyiminizi zenginleştirecek kitapları bulmaya, almaya ve bir kütüphane oluşturmaya yeterli vakit ve enerji ayıramıyorsanız, baskabikitap.com tam size göre bir servis. Üstelik her ay evinize gelecek paketlerde sizi sürpriz hediyeler de bekliyor olacak.

Başka Bi’Kitap, bireysel okuma deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz etkinlikler düzenleyerek topluluğun diğer üyeleriyle ve yazarlarla tanışabileceğiniz, okuduğunuz kitaplar üzerine sohbet edebileceğiniz platformlar ve etkinlikler de sunuyor. Ayrıca abonelikleriniz sayesinde köy okullarına da destek oluyorsunuz. Başka Bi’Kitap’a abone olarak köy okullarına bu kitapların gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Başka Bi’Kitap aylık abonelik ücreti olarak 49.90 TL gibi sabit bir ücret sunuyor. Kasım ayının kitapları ise Murat Gülsoy tarafından seçildi.”

Daha fazla bilgi, abonelik, iletişim ve diğer her şey için [email protected] üzerinden Başka Bi’Kitap’a ulaşabilirsiniz.

Kayıp Rıhtım okurları ise bu güzel sistemden, ödeme ekranında “İndirim Kodu” kutusuna KAYIPRIHTIM yazarak %10 ekstra indirimle faydalanabilecek. Bu kampanyanın 10 Kasım 2017′ye kadar geçerli olduğunu hatırlatalım.

Ayrıca Twitter sayfamızdan başlattığımız çekilişle 1 okurumuza ücretsiz Başka Bi’Kitap abonelik hakkı tanıyacağız.

Kayıp Rıhtım ekibi olarak güzel projelerin yanında olmaya devam ediyoruz. İndirim kodunu iyi günlerde kullanın, çekiliş için de bol şans!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

ursula notos ust

Notos’un Yeni Sayısında Ursula K. Le Guin Var

kursun kalem 46 ust

“Kurşun Kalem”in Yeni Sayısında Sanatta Fantazya Dosyası Var!