in

Dark Horse Duyurdu: Yepyeni Bir Witcher Çizgi Romanı Geliyor!

Geralt oyun dünyasına veda etmiş olabilir ancak çizgi roman okurları için yepyeni bir macera yolda. Dark Horse’tan “The Witcher: Of Flesh and Flame” geliyor!

The Witcher son oyunuyla hayranlarına muhteşem bir veda etti. Ne yazık ki CD Projekt Red gümüş saçlı kahramanımızı içeren yeni bir oyun yapmayı düşünmüyor. Kitaplarını da hatmettiyseniz eğer sizleri Dark Horse‘un çıkaracağı yeni çizgi roman serisine alalım: The Witcher: Of Flesh and Flame!

Rivialı Geralt’ın yeni duyurulan bu macerası dört sayı sürecek. Hikâye, son The Witcher oyunu Wild Hunt’ın da yazarlarından biri olan Aleksandra Motyka tarafından yazılacak. Çizerlik koltuğunda ise Marianna Strychowska var. The Witcher: Of Flesh and Flame bu ikilinin birlikte ilk işi olacak.

Serinin ilk kitabı, kızı hakkındaki bir gizemi çözmesi için eski bir dostu tarafından çağrılan Geralt’ın hikâyesini anlatacak. Dostunun yanına vardığında Geralt mazide kalmış bir başka dostu ile karşılaşır ve düşündüğü seyahatinden çok farklı rotalara sapar.

Dört sayı sürecek yeni maceranın ilk fasikülü 19 Aralık 2018′de bizlerle olacak.

The Witcher çizgi romanlarını daha önce dilimizde JBC Yayıncılık aracılığıyla okumuştuk. The Witcher: Of Flesh and Flame’in ülkemizde yayımlanıp yayınlanmayacağını ise henüz bilmiyoruz.

Oyla!

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

5 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Nemo Nemo dedi ki:

  Dark Horse tarafından önceden çıkan çizgi roman serisi pek iyi değildi. Umarım bu daha iyi bir iş olur.

 2. Avatar for mit mit dedi ki:

  The Witcher: Camlar Konağı’nı ben de pek sevmemiştim. Tilki Çocuklar kitaptaki bir öyküden uyarlamaydı yanlış hatırlamıyorsam. Onu okumak henüz kısmet olmadı. Umudunu görüyor ve arttırıyorum :slight_smile:

 3. Avatar for Nemo Nemo dedi ki:

  Abi ben de sadece onu okumuştum, beğenmeyince senin gibi devam etmemiştim. Onu okursan yorumlarını bekliyorum. Eğer iyi devam ediyorsa ben de okumak isterim. Çünkü Witcher. :smiley:

 4. Avatar for Kotununiyisi Kotununiyisi dedi ki:

  Jbc basacağız dediyse 3 seneye falan anca basılır.

Ursula K. Le Guin’in Yapım Aşamasındaki Tüm Dizi ve Filmleri

Everest Yayınları’nın “İlk Roman Yarışması”ndan Tartışmalı Sonuç: Kazanan Yok