in

Justice League İki Yeni Ciltle Devam Ediyor

YKY, Justice League serisine iki yeni ciltle devam ediyor.

DC Comics’in The New 52 serisinin Superman, Action Comics ve Justice League serilerini dilimize kazandıran YKY, iki yeni JL cildiyle seriyi devam ettiriyor.

Justice League serisinin beşinci cildi olan Daima Kahramanlar ve Justice League Forever Evil (Daima Kötülük), 16 Aralık 2016’tan itibaren raflardaki yerlerini almaya başlayacak. İsterseniz ciltlerin tanıtım bültenlerine de göz atalım.

Justice League Cilt 5 – Daima Kahramanlar

“Justice League, 21. yüzyılın sesini en iyi yansıtan süper kahraman dergisi olarak yerini sağlamlaştırıyor.”
-Popmatters-

“Bu yaratıcı ekip muhteşem bir karışım…”
-Comıc Book Resources-

“Justice League hâlâ en büyük, en renkli yaz mevsimi gişe bombası”
-Newsarama-

“Justice League, Reis’ın endüstrinin iyi çizgi roman çizerlerinden biri olduğunun sayfalar boyunca ispatı.”
-Craveonline-

Kötülüğün Ateşlerinden Yeni Kahramanlar Doğacak…

Ultraman. Owlman. Superwoman. Yakılıp yıkılmış bir paralel evrenden gelen bu acımasız varlıklar, Dünya’nın süper hainlerinden oluşan bir Gizli Cemiyet’i gezegenin küresel hâkimiyetine taşıdılar. Crime Syndicate üyeleri, kaçışı olmayan bir hapishaneye kapattıkları kahramanların aynadaki çarpıtılmış akisleri gibi. Ve her birinin gizli bir amacı var.

Bu da Justice League’in tek umudu. Bu zalim işgalciler karanlık geçmişlerindeki sırlarıyla mücadele ederken, Justice League üyesi Cyborg olarak vücudunun arta kalanı inanılmaz bir teknoloji ile birleştirilmiş olmasına rağmen kalbi insan kalabilmiş Victor Stone harekete geçmek zorunda. Syndicate’ın tuzağından kurtulan tek kahramanın, vücudunu çalan ve dünyanın bilgisayar şebekelerini ele geçiren bilinç sahibi bilgisayar virüsü Grid’i yenmek için bir tek şansı var.

Cyborg en beklenmedik kahramanlara ulaşmak ve onların yardımını istemek zorunda…

Justice League Forever Evil – Daima Kötülük

“New 52 hikâyeleri başladığından beri Geoff Johns’un en başarılı işi… Keyifle okuyacaksınız.”
-Nerdist-

“FOREVER EVIL okurun, kötü adamların tarafını tutabildiği karanlık ve eğlenceli bir yolculuk.”
-Bloody Disgustıng-

“Finch’in dokunduğu her şey inanılmaz görünüyor … çizimler olağanüstü.”
-Crave Online-

“İnanılmaz…Johns’un DC’nin süper hain topluluklarının içine dalıp bu dünyanın kötüleriyle Dünya-3’ten gelen işgalci Crime Syndicate arasındaki bir savaşı anlattığı mini seriyi kim okumak istemez ki?
-Ign-

“FOREVER EVIL ile şahane zaman geçireceksiniz. Geoff ve Finch bir çizgi roman partisi vermeye karar vermişler ve hepimiz davetliyiz.”
-Craveonline-

Bu Dünya Onların

Justice League yenilmişti. League’in aynadaki hain akisleri Crime Syndicate, Dünya üzerindeki neredeyse bütün kahramanları hedef almış ve saf dışı etmişti. Direnmek için meydanda hiçbir adalet savaşçısı kalmayınca, artık dünyayı sadece suçlular savunabilirdi. Lex Luthor’un liderliğinde Captain Cold, Black Manta, Bizarro, Black Adam ve Sinestro Syndicate’a karşı başkaldırdı. Ama Superman’in en büyük düşmanı ve onun ehvenişerler ekibi Justice League’den daha güçlü bu tiranlar çetesini ortadan kaldırabilecek miydi?

Justice League sevenlerin kaçırmaması gereken iki cildin de çevirisi Anıl Bilge tarafından yapılmış.

Oyla!

Türker Beşe

Müzmin arkeolog adayı. 4 yaşında atari oynamakla başlayan oyunculuk macerası şiddetle devam etmektedir. Okuma zevki günden güne değişmekle birlikte, tuhaf kurgu, büyülü gerçeklik ve tekinsiz korkudan aldığı keyfi hiçbir türden alamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İhtiyar Logan: Başka Bir Gelecekten Gelen Adam

Damızlık Kızın Öyküsü Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu