in ,

Star Wars: Rogue One Çizgi Romana Uyarlanıyor

Star Wars hayranlarına müjde! Rogue One’ın hikâyesi çizgi romana uyarlanıyor.

Birçok kişi tarafından zevkle takip edilen Star Wars çizgi romanlarına ev sahipliğini yapan IDW Publishing, büyük bir gururla Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nin grafik roman uyarlamasını bizlerle buluşturacağı haberini verdi. Ayrıca, filmde görmediğimiz bazı şeyleri de içerecek olan çizgi romanın okurlarıyla buluşması Alessandro Ferrari ve usta ekibi sayesinde gerçekleştiriliyor. Kendisi Star Wars evreninden uyarlanan daha önceki çizgi romanların da başındaki isimdi.

Aslında Rogue One çizgi romanının geçen aralık ayında raflarda olması planlanıyordu. Ama bazı aksaklıklardan dolayı yıl sonuna kaldı.

Disney‘in Star Wars animasyonlardan ilham alan bir görsellikle sayfalara uyarlanacak olan Rogue One, Jyn Erso ve ekibinin Ölüm Yıldızı’nın planlarını çalış hikayesini tamamen yeni bir açıdan tecrübe ettirmeyi planlıyor. Hatırlayacağınız gibi, Rogue One filmi Star Wars hayranları tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmış, hatta Episode VII’den bile daha çok sevilmişti.

Bir Star Wars hayranı olarak bu çizgi romana bir göz atmanızı tavsiye eder ve o güne kadar kitaplığınızda onun için bir yer ayırmanızı tavsiye ederim. Darısı Türkçe baskısına!

Oyla!

Berrak Nur Özden

1997 doğumluyum. Erciyes Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde öğrenciyim. En yoğun zamanlarda bile en az haftada iki kitap bitirmeye özen gösteriyorum. Her türlü kitabı okumadan edemesem de tercihim daha çok fantastik ve bilimkurgu romanlarından yana oluyor. Yerini kimseye kaptırmayacağım göz bebeklerim; Harry Potter ile Narnia Günlükleri. Şu anda da amatör anlamda yazdığım bir kitabım var, onun üzerinde çalışıyorum. İngilizce çeviri yapıyorum ve resim de yapmayı seviyorum. Ortaokulda keşfettiğim yeteneği geliştirmeye uğraşıyor karakalem, kuru kalem ve yağlıboya gibi farklı tekniklerde çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Game of Thrones: 7. Sezonun Ardından

Fatma Nur Kaptanoğlu’ndan “Kaplumbağaların Ölümü” Raflarda!