Sandman 5: Sen Oyunu Ön Siparişte

Sandman serisinin beşinci cildi "Sen Oyunu" önümüzdeki cuma gününden itibaren raflarda olacak.

İthaki Yayınları bu aralar bize Neil Gaiman festivali sunuyor. Çok değil, daha geçen hafta ünlü yazarın İskandinav Mitolojisi (Norse Mythology) kitabının çok yakında bizlerle olacağını duyuran yayınevi şimdi de Sandman‘in hasretle beklediğimiz beşinci cildiyle karşımızda.

Sen Oyunu (A Game Of You) başlıklı beşinci cildin arka kapak yazısı şöyle:

Tüm zamanların hem en popüler, hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan Sandman, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.

Sandman serisinin beşinci cildi Sen Oyunu’nda çocukluğun muhayyel manzaraları sahne alır. Düşlem’in unutulmuş bir köşesinde uyanık dünyayı koruyan duvarda bir çatlak oluşur ve bu çatlaktan bir grup New Yorklu genç hem ürkütücü derecede tanıdık hem de rahatsız edici derecede kötücül bir diyara doğru geçiş yaparlar.

Samuel R. Delany’nin sunumuyla

Daha önceki ciltlerde olduğu gibi yine Elif Ersavcı‘nın yetkin çevirisiyle okuyacağımız Sandman 5 önümüzdeki cuma gününden itibaren, yani 21 Eylül‘de, İskandinav Mitolojisi’nin ciltsiz baskısıyla aynı anda raflarda olacak.

GÖZ ATIN  ÇEKİLİŞ: 4 Kitaplık J.R.R. Tolkien Seti
Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor. Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Sandman 5: Sen Oyunu Ön Siparişte için 4 yorum

  1. Lecter dedi ki:

    Görünce aşka geldim :heart:


  2. Husey dedi ki:

    Bebek Evi’nin satışı tükenmiş. Keşke satışta olsaydı, tam set alabilirdik.


  3. Sipariş ettim 6.yı bekliyorum. :roll_eyes:


  4. Ankara’ya döneyim- Gerisinde ne yapacağımı biliyorsunuz :sweat_smile:


Sandman 5: Sen Oyunu Ön Siparişte

Sandman serisinin beşinci cildi “Sen Oyunu” önümüzdeki cuma gününden itibaren raflarda olacak.

Başa dönün