in

Episode Dergi’nin Yeni Sayısında “Game of Thrones” Dosyası Var!

İki ayda bir yayımlanan dizi kültürü dergisi Episode’un Ağustos-Eylül sayısında Game of Thrones dosyası yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan Episode, Türkiye’de sadece dizilerle alakalı yayın yapan ilk dergi olmuş ve bu büyük boşluğu başarılı bir şekilde doldurmuştu.

2 ayda bir yayınlanan derginin her sayısı arka ve önde olmak üzere 2 farklı kapakla okurların karşısına çıkıyor. Ön kapaktan başlayan okurlar yabancı dizilerle ilgili yazıları okuma imkanına sahip olurken, arka kapaktan başlamayı tercih eden okurları yerli dizi içerikleri karşılıyor.

Yeni sayısında George R. R. Martin‘in epik fantastik serisi Buz ve Ateşin Şarkısı‘ndan uyarlanan son yılların en popüler dizisi Game of Thrones üzerine geniş bir dosya hazırlayan dizi ekibi, birçok önemli noktaya parmak basmış.

Dizi oyuncularıyla mini röportajlara ek olarak, dizide bu zamana kadar kimlerin öldüğü de yine dergi sayfaları arasında bulunabiliyor. Dizi karakterlerinin derinlemesine incelemesi ve politik yönden dizi analizi de konu başlıkları arasında yer alıyor.

Episode Dergi’nin Ağustos-Eylül aylarını kapsayan bu sayısında daha birçok dizi hakkında kaliteli içerikler bulabilmek mümkün.

Dergi, 2 ay boyunca gazete bayiileri, süper marketler ve kitapçılardan temin edilebiliyor.

Oyla!

Bahri Doğukan Şahin

1995, Erzurum. Küçük yaşlarımdan itibaren fantastik şeylere merakım vardı. Bunun önünü açan ve bugünkü ben olmamı sağlayan Pokemon, Digimon, Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi gibi serilere minnettarım. Zamanla bu ilgi bilimkurguya kaydı. Sinemaya ve sürpriz yumurtalara olan ilgim de azımsanmayacak boyutta. Şu sıralar amatör haberci ruhumu profesyonel boyuta taşımak uğruna çabalıyor, Kayıp Rıhtım ve Bilimkurgu Kulübü gibi platformlarda yazmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

David Harbour’un Hellboy’u Ron Perlman’ın Karakterinden Farklı Olacak

dirk gently 2. sezon

Dirk Gently’nin İkinci Sezonu Bilimkurguya Fantastik Sosu Bulayarak Geliyor!