Kafasına Göre Dergi’nin Yeni Sayısında Harry Potter Var!

İlgiyle takip ettiğimiz dergilerden Kafasına Göre'nin yeni sayısında site kurucumuz ve genel yayın yönetmenimiz Hakan Tunç'la yapılan bir röportaj da bulunuyor!

Dört yıldır okurlarına hayatın tüm renklerini sunan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Kafasına Göre Dergi’nin 27’inci sayısı çıktı! Her sayı olduğu gibi temmuz-ağustos sayısı da dosya konusu, yazar, çizer ve röportajlarıyla dopdolu.

Bu sayının kapağını genç-yaşlı herkesi kendi dünyasına hayran eden Harry Potter süslüyor. Kitapların, filmlerin ve karakterlerin neden bu kadar çok sevildiğine, popüler olduğuna dair bütün sorulara bu sayıda cevap bulunacak.

Harry ve arkadaşlarıyla büyüyen bir nesli temsilen E. Tuğba Öztürk anılarını ve hayatını paylaştı.

Hayatının büyük bir bölümünü Harry Potter’ı canlandırmakla geçiren genç ve yetenekli oyuncu Daniel Radcliffe, derleme röportajında Harry Potter’ı canlandırmanın hayatına kattığı eksi ve artıları anlattı.

İdil Hafızoğlu, Harry Potter serisinin yazarı J. K. Rowling’in kazandığı paralar ve başarılar yüzünden camiada sevilmeyen bir yazar olmanın mizahi yönünü kaleme aldı.

Harry’ninki gibi fantastik ve büyülü evrenlerden uzak durmayı tercih eden okurları ikna etmek için Kafasına Göre Söyleşiler’de Kayıp Rıhtım’ın kurucusu Hakan Tunç’la dolu dolu bir röportaj yapıldı.

Temmuz-Ağustos aylarında akla ilk gelen edebiyatçılar Balzac ve Ece Ayhan’a Akla İlk Gelenler köşesinde yer verildi.

Engin Akyürek kalplerden ve akıllardan gitmeyecek Benim YÜZÜMden adlı öyküsüyle bu sayıda yine okurlarıyla beraber.

Kıtalararası gezen maceracı yazar Gönül Öztopuz, Küba ziyaretini ve Küba’nın anlatılmayanlarını kaleme aldı.

Murat Göksel Sözer, fantastik anlatımıyla okurların kalbini kazanan genç yazar Hakan Bıçakcı ile yazarlık ve edebiyat üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Başarılı oyuncu Ayça Işıldar’ın öyküsü Elenora ve Mirdad kalpleri titretecek.

Yazın gelmesiyle herkesin kafasında beliren sorulara Mehmet Ali Deniz, Yaz Güneşi adlı yazısıyla cevap verdi.

Derginin Kitap Eleştirisi bölümünde Mahir Ünsal Eriş’in son iki kitabına yer verildi; Sarıyaz ve Kara Yarısı.

GÖZ ATIN  Spider-Man: Into the Spider-Verse Filmine Spoiler'sız Ön Bakış Videosu

Bunların yanında, edebiyat, kültür ve sanatın daha fazlası için Kafasına Göre’nin 27’inci sayısı tüm Türkiye’de gazete ve dergi satan bayilerde sizlerle.

Kafasına Göre Dergi’nin Yeni Sayısında Harry Potter Var! için 25 yorum

Kafasına Göre Dergi’nin Yeni Sayısında Harry Potter Var!

İlgiyle takip ettiğimiz dergilerden Kafasına Göre’nin yeni sayısında site kurucumuz ve genel yayın yönetmenimiz Hakan Tunç’la yapılan bir röportaj da bulunuyor!

 

 

Başa dönün
Daha fazla Dergi / Fanzin, Geek
Yüzüklerin Efendisi
Yüzüklerin Efendisi Dizisi Yönetmenini Buldu

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisini Canavarın Çağrısı ve Jurassic World: Fallen Kingdom filmlerinden tanıdığımız J.A. Bayona yönetecek.

Kapat