in

Demet Evgar, “1 Kadın 1 Erkek” Dizisinin Geri Döneceğini İlk Tanıtım Videosu ile Duyurdu

“1 Kadın 1 Erkek” dizisi geri dönüyor. Demet Evgar, sosyal medya hesabı üzerinden durum komedisiyle ilgili ilk tanıtım videosunu paylaştı.

1 Kadın 1 Erkek Dizisi Geri Dönüyor

1 Kadın 1 Erkek dizisi uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Başrollerinde Demet Evgar ve Emre Karayel’in yer aldığı durum komedisi, yeni bölümleri ile hayranlarıyla buluşacak. Yeni sezonun ilk tanıtım videosunu da Demet Evgar sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

İlk olarak 2008 yılının ekim ayında TürkMax kanalında yayınlanmaya başlayan, ardından sırasıyla Star TV ve FOX TV’de maceralarına devam eden durum komedisi 1 Kadın 1 Erkek, Nisan 2015 yılına kadar çeşitli aralıklarla devam etti ve 416. bölümü ile final verdi.

Zeynep ve Ozan adlı bir çiftin ilişkilerine ve yaşadıkları maceralara değinen yapım, özellikle mizahi yönü ve anlık sahneleri ile Türk yapımı komedi dizileri arasında dikkat çeken bir noktadaydı.

1 Kadın 1 Erkek Dizisi Geri Dönüyor

Aslen Kanada’da Fransızca olarak yayınlanan ve 1997 yılında başlayan Un gars, une fille’nin bir uyarlaması olan dizi, yapılan tüm uyarlamalar arasında yakaladığı başarı ile ikinci sıradaydı.

Şimdi de hiç beklenmeyen bir adımla dizinin yeni bir sezonla daha geleceği belli oldu. Demet Evgar, yaptığı bir sürprizle birlikte herhangi bir isim ya da kanal adı vermeden, yeni sezondan olduğu tahmin edilen kısa bir sahneyi de takipçileriyle paylaştı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

1 Kadın 1 Erkek Dizisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | İZLE

Demet Evgar, kısa sürede on binlerce beğeni alan Twitter paylaşımında sadece “Yakında” kelimesini yazmakla yetindi. Videoda Zeynep ve Ozan’ın kısa bir telefon konuşması yaptığı görülüyor. İkilinin tıpkı önceki bölümlerde olduğu gibi diyaloglarını devam ettiği görülmekle birlikte, videonun önünde veya sonunda herhangi bir tanıtım metni bulunmuyor.

Son olarak Fox TV’ye 1 Kadın 1 Erkek 2 Çocuk adıyla gelen dizide çocukların yer alıp almayacağı ya da farklı bir isimle mi geleceği gibi konular bilinmiyor. Yine de yapımın büyük ihtimalle bir dijital platform ile çıkış yapacağı tahmin ediliyor. Yapımın eski bölümlerinin geçen aylarda Netflix’e gelmesiyle, bu platformun da büyük ihtimalle Netflix Türkiye olacağına işaret ediyor. Ancak ne Demet Evgar ne de Emre Karayel tarafında henüz konuyla ilgili bir açıklama bulunmuyor.

1 Kadın 1 Erkek Dizisi Geri Dönüyor

1 Kadın 1 Erkek dizisinin geri dönecek olması hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Önceki bölümleri izlemiş miydiniz? Diziyle ilgili duygu ve düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

5 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Sevindim ama buruk bir şekilde, çünkü rütük ve onu arka alanda yöneten - yönlendiren zihniyet; bu dizide eskiden olduğu gibi rahatça diyalogları ve davranışları illa ki kısıtlayacaktır. Dolayısıyla, eskiden izlediğimiz o güzel halini tekrar yaşayabilecek miyiz ve o tadı yeniden alabilecek miyiz şüpheliyim :confused:

 2. Avatar for magicalbronze magicalbronze dedi ki:

  Eğer Netflix’e gelirse -ki öyle gözüküyor- herhangi bir sorun çıkmaz zannediyorum. Hatta daha da rahat olabilirler geleneksel medyaya göre. Zaten Evgar ve Karayel’in de normal televizyon kanallarına bu diziyi tekrar getirmek isteyeceklerini zannetmiyorum. Hep birlikte göreceğiz neler olacağını :slight_smile:

 3. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Evet, inşallah öyle olur :slight_smile: Dijital platformların da rütük denetimine girmesi yüzündendi endişem, umarım denetim yapmamaya devam ederler :sweat_smile:

 4. Avatar for matma matma dedi ki:

  Bazılarına göre göndermeleri farkedemedikleri! için kısıtlamıyorlarmış :slight_smile:

 5. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Haklı olabilirsiniz, kapasite sorunu :grin: :grimacing:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Mayalar Hediye Diplomasasi Maymun Kalıntıları

Hediye Diplomasisinin En Eski Kanıtı Bulundu: Mayalar, 1.700 Yıl Önce Komşularına ‘Maymun’ Hediye Etmiş

Quentin Tarantino: "Marvel Oyuncuları Film Yıldızı Değil"

Quentin Tarantino’dan Tartışma Yaratacak Çıkış: “Marvel Oyuncuları Gerçek Film Yıldızı Değil”