in ,

10 Bin Adım Fragmanı: Engin Günaydın’lı Gain Dizisinden İlk Tanıtım

10 Bin Adım fragmanı yayınlandı. Yeni dijital yayın platformu Gain’de yer alacak Engin Günaydın’lı diziden ilk tanıtım geldi.

10 Bin Adım Gain Dizisi Engin Günaydın

Başrollerinde Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın yer aldığı Gain dizisi 10 Bin Adım için ilk fragman paylaşıldı. Exxen ile birlikte çıkışa hazırlanan yeni dijital yayın platformu Gain, yapımlarını duyurmaya devam ediyor.

Yeni nesil çevrim içi içerik platformu olarak kendilerini tanımlayan Gain, yayın hayatına bugün başlıyor. Dikey formatta ve mobil uygulama üzerinden yayın yapacak olan platform, daha çok kısa ve eğlenceli içerikleri bünyesinde bulunduracak.

Quibi benzeri platform, dizi, belgesel, haber, yerli ve yabancı film gibi pek çok türde içerik yayınlayacak ve türlü formatlarla izleyici karşısına çıkacak.

Kullanıcılardaki karşılığının merakla beklendiği Gain’in ilk dizilerinden birisi ise Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’lı bu yapım Adım oldu. Yapımdan ilk fragman ise bugün yayınlandı.

10 Bin Adım Fragmanı | İZLE

46 saniyelik ilk tanıtım fragmanı şu sözlerle duyuruldu:

“İki eski sevgili her gün birlikte on bin adım atmaya karar verir. Olaylar gelişir.”

10 Bin Adım dizisinin konusu ise şöyle:

“Eski sevgili olan Ezgi ve Memet, sağlıklı bir yaşam için her gün birlikte on bin adım yürümeye karar verir. Kestirme yollar yolu uzatır, bütün küçük hesaplar patlar, başlarına gelmeyen kalmaz. Ama onlar yine de her gün adımsayarı çalıştırır.”

Dizinin başrollerinden Devin Özgür Çınar’ın, aynı zamanda senaryosunu da yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Duygu Güzelmeriç üstleniyor. Her iki ismin de bu konudaki yayınlanan ilk içeriği 10 Bin Adım olacak.

10 Bin Adım Gain

Avrupa Yakası, Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş gibi diziler ve Takva, Vavien, Yeraltı gibi filmlerle tanıdığımız Engin Günaydın’a eşlik eden Devin Özgür Çınar’ı ise Geriye Kalan, Galip Derviş, Kalbimdeki Deniz dizilerinden hatırlıyoruz.

Peki siz Gain platformuna nasıl bakıyorsunuz? Dizinin tanıtımı ilginizi çekti mi? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for DamlaGol DamlaGol dedi ki:

    Fragmanı çok tatlı buldum, merak da ettim. Exxen’den daha çok ilgimi çektiği kesin Gain’in.
    Ama üyelik ücretli mi olacak, nasıl ve ne kadar olacak konusunda bir bilgiye erişemedim.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Erzurum Türk Oyunu Hayatta Kalma

Erzurum: Türk İşi Felaket Sonrası Hayatta Kalma Oyunu Geliyor

Ankara - Yakup Kadri Karaosmanoğlu İnceleme

Ankara – Yakup Kadri Karaosmanoğlu: Üç Farklı Evlilik