in ,

50M2 Tanıtım Fragmanı: Yeni Yerli Netflix Dizisi Çıkış Tarihi Duyuruldu

50M2 dizisi çıkış tarihi, kısa bir tanıtım fragmanı ile duyuruldu. Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’in hazırladığı yerli Netflix dizisi ocakta geliyor.

50M2 Tanıtım Fragmanı: Yeni Yerli Netflix Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

50M2 çıkış tarihi, kısa bir tanıtım fragmanı eşliğinde paylaşıldı. Burak Aksak’ın senaryosunu hazırladığı ve Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini üstlendiği yerli Netflix dizisi başrolünde Engin Öztürk bulunuyor.

Netflix Türkiye, yerli yapımlara yenilerini eklemeye devam ediyor. Kara komedi türündeki 50M2 dizisi, ilk olarak bu yılın başında çekimlerine başlanacağı duyurusuyla tanıtılmıştı.

Yapımın senarist koltuğunda özellikle Leyla ile Mecnun dizisi ile adını duyurmuş başarılı isim Burak Aksak bulunuyor. Aksak’ı ayrıca Kara Bela, Bana Masal Anlatma, Ben de Özledim, Sen Kiminle Dans Ediyorsun ve Deli Dumrul gibi yapımlarıyla da tanıyoruz. 50M2’nin yönetmenlik koltuğunda oturan Selçuk Aydemir ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin başrolünde olduğu yapımlar ile tanınıyor. Hem senarist hem de yönetmen kimliği ile tanınan Aydemir, Düğün Dernek, Çalgı Çengi, Ailecek Şaşkınız ve Baba Parası gibi filmleri ile biliniyor.

- Reklam -

İşte şimdi, bu iki ismin kaleminden çıkan ve BKM ile Netflix Türkiye ortaklığında hazırlanan 50M2 dizisinin çıkış tarihi, kısa bir tanıtım fragmanı eşliğinde duyuruldu.

50M2 Tanıtım Fragmanı ve Tarih Duyursu | İZLE

YouTube video

27 Ocak 2021 itibarıyla Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan 50M2 dizisi, Gölge adlı karakterin hayatına odaklanıyor. Karakteri, son olarak bir başka Netflix orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’da da gördüğümüz Engin Öztürk canlandırıyor.

Öztürk’le birlikte dizide Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Özgür Emre Yıldırım, Gaye Gürsel ve Tuncay Beyazıt gibi isimler yer alıyor.

- Reklam -

Dizi için yayınlanan tanıtım metni ise şu şekilde:

Gizemli bir tetikçi olarak tanınan Gölge’nin hayatı, babası gibi gördüğü Servet’in kendisine ihanet etmesi ile altüst olur. Uğradığı ihanetin ardından kaçan Gölge, kendisini daha önce hiç görmediği bir mahallenin terzi dükkanında bulur. 50 metrekarelik alana sığınan Gölge’yi görenler, onu kısa bir süre önce vefat eden terzinin oğlu zanneder. Kendisi hakkında düşünülen kimliğe bürünen Gölge, mahalleli ile zaman geçirdikçe yeni kimliği ile iyice bütünleşir. Yaşadığı bu değişim, Gölge’nin aslında kim olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır.

Yeni Netflix dizisinden sizler neler bekliyorsunuz? Senarist, yönetmen ve oyuncu seçimlerine baktığınızda ortaya nasıl bir iş çıkacağını düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

İşte Bu Benim Masalım IMDb

İşte Bu Benim Masalım Fragmanı: Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’li Exxen Dizisi

Antik Pompeii Kazıları Sokak Yemeği Kültürü

Antik Pompeii Zamanında Sokak Yemeği Kültürü Vardı