in ,

After Life 3. Sezon Fragmanı: Netflix Dizisi Final Bölümleriyle Geliyor

After Life 3. Sezon fragmanı yayınlandı. Ricky Gervais imzalı Netflix dizisi final bölümleri ile geri dönmeye hazır.

After life 3. sezon fragmanı

After Life 3. Sezon fragmanı paylaşıldı. Ricky Gervais tarafından geliştirilen Netflix dizisi final bölümleri ile geri dönüyor.

Komedyen, yapımcı, yönetmen, yazar ve aktör Ricky Gervais, After Life adlı dramasında sona geldi. Özellikle The Office ve The Invention of Lying gibi diziler ve stand-up gösterileriyle tanınan Gervais, After Life yolculuğuna 2019 yılında başlamıştı. Ünlü sanatçı ayrıca Altın Küre ödüllerinde yaptığı sivri dilli konuşmalarla da sık sık gündeme gelmiş bir isim.

Ricky Gervais hem yazdığı hem yönettiği hem de başrol olarak rol aldığı yapımda eşinin ölümünden sonra hayattaki amacını kaybeden Tony Johnson adlı karakterin kara mizah dolu öyküsünü konu alınıyor.

Dizinin 2. sezonu Nisan 2020’de yayınlanmış ve Koronavirüs pandemisi nedeniyle 3. sezon için hayranlar neredeyse iki sene beklemek durumunda kalmıştı. Serinin final sezonu için fragmanın yayınlanmasıyla tanıtım çalışmaları da kaldığı yerden son hız devam etmeye başladı.

After Life 3. Sezon Fragmanı | İZLE

Final sezonunun çekimlerine geçen nisan ayında başlanan yapım, dram ve komedi türlerini bir araya getiriyor.

Tony Johhnson (Ricky Gervais), 3. sezonda hâlâ eşini kaybetmenin sersemliği ve babasını yakın zamandaki ölümünün acısıyla mücadele ederken Alman çoban Brandy ile beraber babasının son dileklerini yerine getirmeye çalışıyor. Tony’nin geçmişi geride bırakma çabasının nasıl noktalanacağı ise merakla bekleniyor.

Dizide Gervais’e eşlik eden oyuncular arasında Diane Morgan (Cunk on Britain), Mandeep Dhillon (Some Girls), Ashley Jensen (Extras), Paul Kaye (The Sunday Show), Roisin Conaty (GameFace), David Earl (Derek), Penelope Wilton (Ever Decreasing Circles), Joe Wilkinson (The Cockfields), David Bradley (Game of Thrones) ve Jo Hartley (Sweetheart) yer alıyor.

İlk etapta tek sezonluk bir mini-dizi olarak tasarlanan After Life, seyircinin yoğun ilgisinden sonra toplamda üç sezonluk bir maceraya dönüşmüştü.

After Life 3. Sezon Çekimleri Ricky Gervais

Dizinin 3. sezonu da önceden olduğu gibi toplamda 6 bölümden oluşacak. After Life 3. sezon 14 Ocak 2022 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Sizin final sezonu için beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Bunu Bi' Düşün: Chuck Palahniuk

Chuck Palahniuk Yazarlık Hikâyesini “Bunu Bi’ Düşün” Kitabında Anlatıyor

ankaloji hikâye otomatı ankara

Ankaloji: Ankara’da Hikâye Otomatı Hizmeti Başladı