in ,

Akıncı 1. Bölüm Fragmanı: ATV’den Süper Kahraman Dizisi

Akıncı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV’den yerli süper kahraman dizisi geliyor. Başrollerde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi var.

Akıncı 1. Bölüm Fragmanı ATV Dizi
- Reklam -

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Akıncı dizisinden 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Yerli süper kahraman dizisi için geri sayım devam ediyor.

Süper kahraman temalı diziler ve filmler artık eğlence sektörünün en büyük parçası olmaya başladı. Öyle ki kimi zaman sinema salonlarında yalnızca çizgi roman uyarlaması bu yapımları görebiliyoruz. Martin Scorsese, David Fincher ve Terry Gilliam gibi yönetmenler; bu yapımları ağır şekilde eleştiriyor. Ancak elbette bu tartışmalar bir yere varmış değil. Dünyada hâlâ takip edemeyeceğimiz kadar çok sayıda süper kahraman işi üretiliyor.

Bunlara bir yenisi de ATV ekranlarında yayına girmeye hazırlanıyor. Akıncı dizisi 1. bölüm fragmanı ile dizinin 1 Ocak 2021 itibarıyla yayına başlayacağı resmen duyuruldu. Daha önce kısa bir tanıtım yayınlayan Akıncı, ortaya çıktığı ilk andan itibaren sosyal medyada geniş yankı uyandırmayı başarmıştı.

- Reklam -

Şimdi ise yayınlanan 1. bölüm fragmanı ile dizinin genel hatları da yavaş yavaş anlaşılmaya başladı. İlk bölüm tanıtımını hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

Akıncı 1. Bölüm Fragmanı | İZLE

YouTube video

Başrollerinde Şükrü Özyıldız (Ekşi Elmalar, Cebimdeki Yabancı, Kış Güneşi, Tatlı Küçük Yalancılar) ve Büşra Develi’nin (Ayla, Arada, Karakomik Filmler 2; Deli, Tatlı Küçük Yalancılar, Tatlı İntikam) yer aldığı yapımın oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan ve Deren Talu.

Akıncı dizisi, İstanbul’u ve şehrin insanlarını hayatı pahasını korumak için çaba harcayan bir kahramanın öyküsünü izleyici ile buluşturacak.

Terör, yasa dışı olaylar, ABD güçleri gibi olayları bünyesinde barındıran yapım; fon olarak sırtını İstanbul’a dayıyor.

- Reklam -

Akıncı 1. Bölüm Fragmanı ATV Dizi

İlk bölümünün 1 Ocak 2021 tarihinde, saat 20.00’de ATV’de yayınlanacağı dizi, şimdilik ana akım ekranlarda görmeye alışık olduğumuz yerli yapımlardan farklı bir noktada kendisine yer buluyor.

Dizi Yerden Yüksek, Sen de Gitme, Karakol, Beyaz Yalan, Deccal, Deccal 2 ve Alem-i Cin 2 yapımlarının altında imzası bulunan NTC Medya tarafından geliştiriliyor.

Siz Akıncı 1. bölüm fragmanını nasıl buldunuz? Diziye bir şans vermeyi düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

28 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for atakangngor atakangngor dedi ki:

  İki bölümünü üç saat boyunca izleyeceğim, eğer güzel çıkarsa - sanmıyorum uzun bir diziden iyi bir şey çıkacağını - bu yorumu sileceğim.

 2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Diziyle ilgili şunları düşünebilirim: :slight_smile:

  • Son zamanlardaki milliyetçilik furyasından nemalanmak isteniyor.
  • Kostümlü kahraman olayını pek anlamamışlar gibi.
  • Kör gözüne parmak gibi o nasıl bir kostüm tasarımı? Tasarlanırken gözünüze sabun mu kaçtı?
  • Fakat yine de bir başlangıçtır diye ve ellerini taşın altına koydukları için sempatiyle karşılanabilir.

  :smiley:

 3. Avatar for NamelessOne NamelessOne dedi ki:

  Katılıyorum, tespitleriniz doğru. :slightly_smiling_face:

 4. Avatar for W4YNE W4YNE dedi ki:

  En azından deniyorlar diyelim :blush:

 5. Avatar for Orhan_Kolibandi Orhan_Kolibandi dedi ki:

  O kadar Amerikanvari ki Chicago’nun bozkırlarından kopup gelmiş yiğidoları bile kıskandırır. Halbuki bu kadar Batman’e özenip zengin adalet savaşçısı tiplemesi yerine Örümcek Adam’dan ilham alıp ufak tefek suçlarla baş eden fakir ama dürüst genç tiplemesini seçseydiler daha inandırıcı olurdu. Hiç aklınıza yatıyor mu böyle pahalı teçhizatla terör örgütü çökertecek babayiğit?

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

23 cevap daha var.

Samanyolu Galaksisi Ölü Medeniyetler

Samanyolu Galaksisi Ölü Medeniyetler ile Dolu Olabilir

Yuru Camp inceleme anime

Yuru Camp İncelemesi: Kamp Yapmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı