in ,

Amazing Stories: Steven Spielberg’ün Yeni Dizisinden Fragman

Amazing Stories geri dönüyor! Apple TV+ platformu için geliştirilen ve Steven Spielberg’ün yapımcı koltuğunda oturduğu diziden fragman geldi.

Amazing Stories Fragman

Netflix sonrası artan dijital yayın platformları arasında, en iddialı olanlardan Apple TV+ için hazırlanan Amazing Stories dizisinden fragman yayınlandı. Steven Spielberg’ün yapımcı olarak yer aldığı proje, aynı adlı antolojinin yeniden çevrimi olarak karşımıza çıkıyor.

Apple TV+ orijinal içerik açısından en dikkat çekici çıkışını Isaac Asimov’un kült bilimkurgu serisi Vakıf’ın dizi uyarlaması haberi ile yapmıştı. Ardından Jason Momoa ve Alfre Woodard’ın yer aldığı See dizisi izleyicileri heyecanlandırmıştı. The Morning Show, Dickinson, For All Mankind, Servant ve Little America derken kanal yavaş yavaş ritmini bulmaya başladı.

Şimdiyse sırada 1985 ve 1985 yılları arasında devam etmiş ve Steven Spielberg, Joshua Brand, John Falsey üçlüsü tarafından yaratılmış Amazing Stories serisinin yeniden çevrimi var.

Amazing Stories Fragman

Schindler’s List, E.T. the Extra-Terrestrial, Saving Private Ryan, Minority Report ve Jurassic Park gibi filmlerin altında imzası olan Steven Spielberg bilimkurgu, fantezi ve korku türlerini buluşturan Amazing Stories’e geri dönüyor. Her bölüme farklı hikâyelerin anlatıldığı bu yapımın yeniden çevriminde de aynı format korunacak. İzleyiciler yepyeni karanlık maceraların içine sürüklenecek.

Steven Spielberg İmzalı Amazin Stories Çıkış Tarihi Netleşti

Her yaştan izleyici kitlesine hitap edebilecek, 80’lerdeki serinin modern bir hali için kollar sıvandı. Apple TV+ ve Steven Spielberg ortaklığında kurulan Amblin Entertainment adlı yapım şirketinin geliştirdiği dizide ilk sezonun 10 bölümden oluşması bekleniyor.

Yeni projenin yürütücüleri ise Lost, Once Upon a Time, Birds of Prey ve Dead of Summer gibi yapımlardan tanıdığımız Edward Kitsis ve Adam Horowitz yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Kerry Lynn Bishe, Whitney Coleman, Trisha Mashburn, Austin Stowell, Edward Burns, Juliana Canfield, Dylan O’Brien, Victoria Pedretti, Josh Holloway, Sasha Alexander, Jacob Latimore, Sasha Lane ve Robert Forster.

Yeni Amazing Stories dizisinin ilk sezonu 6 Mart 2020 tarihinde Apple TV+ ekranlarındaki yerini alacak.

Amazing Stories Fragmanı

Peki sizin bu yeni diziden beklentileriniz neler? The Twilight Zone tadındaki serinin eski versiyonunu izlemiş miydiniz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Blair Witch: Psikolojik Gerilim ve Atmosfer Odaklı Korkunun Başarılı Birleşimi

Oyla!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Bora Abdo Hayalinin Tesadüfleri

Bora Abdo Yeni Öykü Kitabı “Hayâlî’nin Tesadüfleri” ile Raflarda

Aladdin 2

Aladdin 2 Filminin Çalışmaları Resmen Başladı