in

The Marvelous Mrs. Maisel’in 4. Sezonu Geliyor: Amazon Prime Türkiye’nin Şubat 2022 Takvimi Açıklandı

Amazon Prime Türkiye’nin Şubat 2022 takvimi açıklandı. Uzun süredir beklenen The Marvelous Mrs. Maisel dizisinin 4. sezonu da dahil olmak üzere yeni içerikler sizleri bekliyor.

Amazon Prime Video Türkiye Şubat 2022 Programı

Amazon Prime Video Türkiye Şubat 2022 yayın programı açıklandı. Amazon’un dijital yayın servisi, sevilen dizi The Marvelous Mrs Maisel’in merakla beklenen 4. sezonu da dahil olmak üzere bir dizi yeni içeriği aboneleriyle buluşturuyor.

Amazon Prime Video her ay az ama öz içerikleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şubat ayında da gelecek olan Amazon Originals yapımları arasında en öne çıkan iş sevilen dizi The Marvelous Mrs. Maisel’in 1960 yılında geçecek olan 4. sezonu oluyor. Aynı zamanda Lee Child’ın Killing Floor isimli romanından uyarlanan aksiyon yapımı Reacher dizisinin ilk sezonu, birçok komedyen ve tanınmış ismin özel röportajlarını içeren, Guy Torry’nin siyahların yer aldığı bir komedi gecesi başlatmak için The Comedy’de verdiği mücadeleyi konu edinen mini dizi Phat Tuesdays: The Era of Hip Hop Comedy, romantik komedi filmi I Want You Back ve William Shatner’ı anlatan belgesel yapım Shatner in Space yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Şubat 2022 Programı

Reacher 1. Sezon (4 Şubat 2022)

Reacher Amazon Prime Video Türkiye Şubat 2022 Programı

İngiliz yazar Lee Child imzalı Jack Reacher serisinin ilk romanı Öldüren Kumpas’tan uyarlanan ve senasyosunu Nick Santora’nın kalemiyle ekranlara taşınan Reacher, ilk sezonuyla Amazon Prime’daki yerini aldı. Başrollerinde Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald ve Chris Webster’ın yer aldığı dizi, yakın zamanda sivil hayata geçiş yapan Jack Reacher isimli kıdemli bir askeri polis müfettişinin maceralarını anlatıyor.

Bir zamanlar hizmet ettiği ulusu keşfetmek için ABD’yi dolaşmaya başlayan Reacher, Georgia’nın küçük Margrave kasabasına geldiğinde, 20 yılın ardından ilk defa bir cinayet vakasına sahne olmuş bir toplulukla karşılaşıyor. Görgü tanıklarının kendisini suç mahallinde görüldüğünü iddia etmesinin ardından kendisini hapiste bulan Reacher masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, kasabanın derinlere kök salmış bir komployu ortaya çıkarmaya başlıyor.

Phat Tuesdays: The Era of Hip Hop Comedy (4 Şubat 2022)

Phat Tuesdays: The Era of Hip Hop Comedy

Phat Tuesdays: The Era of Hip Hop Comedy adlı mini dizi de dijital yayın servisinin kütüphanesindeki yerini almış durumda. Üç bölümden oluşan mini dizi, Guy Torry’nin The Comedy’de tamamen siyahilerin yer aldığı bir komedi gecesi başlatmak için verdiği mücadeleyi konu ediniyor.

Yapım, 1992 Los Angeles isyanlarıyla yaşanan trajedinin ardından siyahi komedyenlere yardımcı olmak için başlatılan küçük çaplı bir etkinliğin nasıl popüler bir gösteriye dönüştüğüne odaklanıyor. Mini dizide Anthony Anderson, Tichina Arnold, Nick Cannon, Dave Chappelle, Snoop Dogg, Cedric the Entertainer, Tiffany Haddish, Steve Harvey, Lil Rel Howery, Regina King, Jo Koy, Luenell, Flame Monroe, Jay Pharoah, Craig Robinson, JB Smoove, Chris Tucker, Kym Whitley ve daha birçok komedyen ve tanınmış ismin konuyla ilgili özel röportajları da izleyenlerle buluşuyor.

I Want You Back (11 Şubat 2022)

I Want You Back

Başrollerini Charlie Day ve Jenny Slate’in paylaştığı romantik komedi filmi I Want You Back ise 11 Şubat Cuma günü yayınlanacak. Yönetmen koltuğunda Jason Orley’in yer aldığı film, beklenmedik anda sevgilileri tarafından terk edilen otuzlu yaşlarındaki Peter ve Emma’nın sevgililerinin farklı aşklara yelken açtığını keşfetmelerinin ardından yaşadıklarını anlatıyor.

Sonsuza dek mutlu olma şanslarını kaybettiklerini düşünen ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalma ihtimali karşısında dehşete kapılan Peter ve Emma, hayatlarının aşklarını geri kazanmak için umutsuz bir plana girişiyor. Eski sevgililerinin yeni ilişkilerine son vermek ve onları yeniden kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklar.

The Marvelous Mrs. Maisel 4. Sezon (18 Şubat 2022)

The Marvelous Mrs Maisel 4. Sezon Amazon Prime Türkiye Şubat 2022

Sevilen komedi dizisi The Marvelous Mrs Maisel da 4. sezonu ile geri dönüyor. Başrolünü Rachel Brosnahan’ın üstlendiği macera, 1950’lerin sonlarında bir komedyen olmaya karar veren Miriam Midge Maisel’in hikâyesine odaklanıyor. 18 Şubat’ta yayınlanacak olan 4. sezonda ise takvimler 1960’ı gösteriyor.

Oyunculuğunu geliştirmek isteyen Midge, tamamen yaratıcı özgürlüğe sahip olacağı bir iş buluyor. Ancak mesleğine ve mesleğinin onu götürdüğü noktaya olan bağlılığı, ailesi ve çevresindeki arkadaşlarıyla arasında bir uçurumun oluşmasına neden oluyor.

Shatner in Space (25 Şubat 2022)

Shatner in Space Amazon Prime Türkiye Şubat 2022

Shatner in Space belgeseli de 25 Şubat Cuma günü Amazon Prime Video’nun kütüphanesinde olacak. Yapım, uzaya seyahat eden en yaşlı insan William Shatner’ın yolculuğunu konu ediniyor.

Bir saatlik özel belgeselde Shatner’ın hayatını değiştiren uzay yolculuğunun öncesi, sonrası ve seyahati sırasında yaşadıkları konu ediniliyor. Belgeselde Shatner’ın Blue Origin kurucusu Jeff Bezos ile aralarında büyüyen dostluğu da detaylandırılıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Şubat 2022 yayın programında sizlerin dikkatini en çok hangi yapımlar çekti? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

gta 6 geliyor - rockstar games

GTA 6 Geliyor: Rockstar Games Resmi Olarak Duyurdu

Pippin IV'ün Kısa Süren Saltanatı: John Steinbeck

John Steinbeck’in Fransız Devrimi’ni Baş Aşağı Çevirdiği Romanı “Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı” Yeniden Raflarda