in

Amazon’un Orlando Bloom’lu Yeni Fantastik Draması Carnival Row Ufukta Gözüktü

Orlando Bloom ve Cara Delevingne gibi oyuncularla dikkat çeken Amazon’un yeni fantastik dizisi Carnival Row’dan detaylar gelmeye başladı.

Carnival Row
- Reklam -
- Reklam -

Amazon geçtiğimiz günlerde yeni fantastik draması Carnival Row hakkında açıklamalarda bulundu. 30 Ağustos‘ta çıkacağı duyurulan dizide ünlü oyuncular Orlando Bloom, Jared Harris, Indira Varma ve Cara Delevinge‘i göreceğiz. Diziden kısa bir görüntü ve afiş de yayınlandı.

Dizi çizgi roman okurları için biraz tanıdık bir konuyu işliyor. Viktorya döneminde, insanların dünyalarını işgal etmelerinden dolayı çeşitli mitolojik canlılar göçmen olarak bizim topraklarımızda yaşamaktadır. Ancak insanlarla yaşaması, sevişmesi, uçması yasak olan bu topluluk yüzünden gerginlik giderek artmaktadır. Bu gerginliği tutan ince ipi koparacak şeyi engellemek ise insan bir dedektif olan Rycroft Philostrate ve Vignette Stonemoss adlı bir perinin ellerindedir.

YouTube video

- Reklam -

Yapımcı Travis Beacham 2005 yılında A Killing on Carnival Row adlı bir senaryo yazmış, sonrasında ise Guillermo del Toro’dan Tarsem Singh‘e kadar çeşitli yönetmenler bu filmin çekilmesi için seferber olmuştu. 2015 yılında ise Amazon bu filmin ismini kısaltarak bir dizi yapma kararı almıştı. Dizi ise nihayet 30 Ağustos‘ta bizlerle olacak.

- Reklam -

8 bölümden oluşması beklenen dizi hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla şimdiden radarımıza girdi bile. Siz ne dersiniz?

Yorumlarınızı Forumlarımıza gelerek bizlerle paylaşmayı unutmayın!
Kaynak: IGN


* Jurassic Park Animasyon Dizisi Olarak Netflix’e Geliyor

* Harrison Ford: Indiana Jones 5 Çekimleri 2020’de Başlıyor!

* Ridley Scott’tan Yeni Alien Projeleri Hakkında Açıklamalar Geldi

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    İzlenir gibi duruyor ,:slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Chernobyl

Chernobyl, Tüm Zamanların En Yüksek Puanlı Dizisi Oldu!

Mühürler

Malatya’da Binlerce Yıllık Mühürler Büyük İlgi Görüyor