in

American Horror Story 10. Sezon’dan İlk Tanıtım Fragmanı: Double Feature Geliyor

American Horror Story 10. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Double Feature alt başlığını taşıyan yeni sezon, yakında FX ekranlarındaki yerini alacak.

American Horror Story 10. Sezon Fragmanı: Double Feature

American Horror Story 10. sezon fragmanı ve posteri yayınlandı. Popüler korku antolojisinin yeni sezonu “Double Feature” başlığı ile gelecek. Yeni bölümler önümüzdeki ay FX ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Yayın hayatına 2011 yılında başlayan ve on yıldır iddialı şekilde yoluna devam eden AHS, nihayet yeni sezondan ilk tanıtım videosunu yayınladı. Korku ve gerilim ağırlıklı drama dizisi AHS: Double Feature başlığı altında izleyicilerle buluşacak.

Çekimleri geçen yılın mart ayında başlayan yapım, Koronavirüs pandemisi nedeniyle ciddi ertelemelere maruz kalmıştı.

Her sezon farklı temayla yayın yapan seri, önceki sezonlarda Cadılar Meclisi, Tımarhane, Otel, Kült ve Kıyamet gibi başlıkları odağına almıştı.

American Horror Story 10. Sezon Fragmanı | İZLE

Yeni sezon için yayınlanan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Brad Falchuk ve Ryan Murphy ikilisi tarafından yaratılan korku antolojisi, 10. sezonu Double Feature’da birbiriyle bağlanan iki ayrı konuyu işleyecek. Yayınlanan posterdeki uzaylının konumu da hikâye konusunda ilk ipuçlarını veriyor.

american horror story 10. sezon poster

Ryan Murphy, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı posterin ilk yarısı çölün ortasındaki uzaylıyı gösterirken diğer yarısı ise denizler altını gösteriyor. Böylece hem çölde hem de sular altında geçecek ve uzaylılarla doğrudan bağlantılı bir hikâyenin 10. sezonda karşımıza çıkacağına dair ipuçları verilmiş oluyor. Bununla birlikte toplamda 10 bölümden oluşacak 10. sezonun, iki ayrı kısımda işleneceği de ortaya çıktı: Red Tide ve Ölüm Vadisi. Sezonun ilk bölümünün adı Cape Fear, ikinci bölümünün adı ise Dead and Buried olacak.

Dizinin yeni sezonunda yer alacak oyuncular arasında Sarah Paulson, Evan Peters, Frances Conroy, Adina Porter, Matt Bomer, Denis O’Hare, Billie Lourd, Angelica Ross, Leslie Grossman, John Carroll Lynch ve Finn Wittrock yer alıyor. İlk defa Double Feature’da kadroya katılanlar arasında ise Macaulay Culkin ve Paris Jackson bulunuyor.

American Horror Story 10. Sezon

American Horror Story 10. Sezon: Double Feature yayın tarihi 25 Ağustos 2021 olarak açıklandı. Öte yandan American Horror Stories adını taşıyan yeni yan dizinin ise 15 Temmuz 2021’de yayınlanmaya başladığını hatırlatalım.

Sizin AHS 10. sezon beklentileriniz neler? İlk tanıtımda dikkatinizi çeken detaylar var mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Man of Steel 2 filmi superman red son

Man of Steel 2 Filmi, Superman: Red Son’ı İşleyebilir

Anansi Boys Dizi Kadrosu Mr. Nancy Delroy Lindo

Anansi Boys Dizi Uyarlamasında Mr. Nancy’yi Canlandıracak İsim Belli Oldu