in

Andrew Garfield, “Hot Air” Dizisinde İngiliz Milyarder Richard Branson’ı Canlandıracak

Andrew Garfield, “Hot Air” dizisinde yer alacak. Ünlü aktör, Emmy adaylığı sonrası yeni bir dizi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Andrew Garfield Hot Air

Andrew Garfield, Hot Air dizisi ile geliyor. Yakın zamanda Emmy adaylığı kazandığı Under the Banner of Heaven’daki Dedektif Jeb Pyre rolünden yeni çıkmış olan aktör, Universal International Studios tarafından hazırlanacak yeni dizide İngiliz girişimci ve milyarder Richard Branson karakterine hayat verecek.

Son dönemlerde adını yeniden sıkça duyurmaya başlayan Andrew Garfield, beyaz perdede olduğu kadar televizyon ekranlarında da kendisine yer bulmaya başladı. Geçen yıl rol adlığı Spider-Man: No Way Home filmiyle yıllar sonra Örümcek Adam rolüne geri dönen aktör, aynı zamanda Netflix’in Lin-Manuel Miranda tarafından yönetilen Tick, Tick… Boom! filminde de rol almış ve buradaki oyunculuğuyla 94. Oscar Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında adaylık kazanmıştı.

Şimdi de Deadline’ın haberine göre ünlü oyuncu, Hot Air adlı dizide İngiliz girişimci ve milyarder Richard Branson karakterini canlandıracak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Deadpool 2 ve Fast and Furious spin-off’u Hobbs and Shaw ile tanınan David Leitch oturacak.

Andrew Garfield, Hot Air Dizisi Öncesi Emmy Ödülü Kazanabilir

Andrew Garfield, Hot Air Dizisi Richard Branson

Mini dizi olarak lanse edilen Hot Air, daha önce Paddington 2’nun senaryosunda çalışmış olan Jon Croker tarafından yazılacak ve toplamda 6 bölümden oluşacak. Martyn Gregory tarafından yazılan Dirty Tricks: British Airways’ Secret War Against Virgin Atlantic adlı kitaptan uyarlanacak olan dizi, Branson ve şirketi Virgin Airways’in yükselişi ve British Airways’in kendisine karşı yürüttüğü kampanyalar sırasında karşılaştığı çatışma etrafında dönecek.

İngiliz iş insanı Richard Branson, şirketini 1984’te kurdu ve hızlı bir şekilde yükselişe geçti. 90’larda, Branson’un şirketinin hızlı yükselişine yanıt olarak rakibi British Airways de boş durmadı ve Virgin Atlantic’e karşı içeriden bilgi edinmek için girişimler başlattı. Branson sonunda dava açana kadar uydurma hikâyelerle karalama kampanyası gibi kirli taktikler kullanmaya başladı. Böyle ilginç bir arka plan hikâyesiyle Hot Air, izleyicilerin dikkat etmesi gereken ilgi çekici ve heyecan verici bir dizi olabilir.

Andrew Garfield ve Jon Croker dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda 87North’tan David Leitch, Kelly McCormick ve Dan Seligmann, Two&Two’dan Babak Anvari ve Lucan Toh ve StoryFirst’ten Michael Grade, Peter Gerwe ve Ivan Dunleavy yer alacak.

Şu an için dizide başka hangi oyuncuların yer alacağı, çekimlerin ne zaman başlayacağı veya hangi kanalda yayınlanacağı gibi bilgiler açıklanmış değil.

Andrew Garfield’ın ekran performansını sizler nasıl buluyorsunuz? Aktörün yeni bir diziyle daha gelecek olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Antik Mısır Parfümleri: Unutulmuş Kokular

Antik Mısır’ın Parfümleri: Unutulmuş Kokuların İzini Sürmek

jüpiter en net görüntü

James Webb Uzay Teleskobu, Bugüne Kadarki En Net Jüpiter Fotoğrafını Çekti