in ,

Archer 13. Sezon Onayı Aldı: FX’in Yetişkinlere Yönelik Çizgi Dizisi Devam Ediyor

Archer 13. sezon onayı gecikmeden geldi. FX kanalı tarafından geliştirilen casusluk temalı yetişkinlere yönelik çizgi dizi yola devam edecek.

Archer 13. sezon onay fx dizi

Archer 13. sezon onayı ile yüzleri güldürdü. FX’in uzun soluklu yetişkinlere yönelik animasyon dizisi yola devam edecek.

FX, ünlü komedi ve casusluk çizgi dizisi için 13. sezonun yolda olduğunu duyurdu. Walt Disney’in sahibi olduğu yapım 2022’de 8 bölümlük bir sezonla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 12. sezonda olduğu gibi yeni sezonu da FXX kanalında gösterime girdikten bir gün sonra Hulu üzerinden de erişilebilir halde olacak. Dizinin 12. sezonu 6 Ekim 2021 tarihinde yayınlanacak Mission: Difficult bölümü ile noktalanacak.

12. sezonda olduğu gibi yeni bölümlerde de Archer’ın annesi Jessica Walter ve casus Malory Archer’ı da hikâyede görmeye devam edeceğiz.

FX Networks yetkililerinden John Landgraf, yaz mevsiminin başlarında Deadline’a verdiği röportajda serinin yeni sezonunun geleceği konusunda oldukça umutlu olduğunu söylemişti. Kendisinin beklentileri karşılandı ve popüler yapım yeni bir sezonu garantiledi.

Archer 13. Sezon ile Maceraya Devam Edecek

2009 yılında başlayan çizgi dizi, casusların dünyasının değişime uğradığı bir dönemde yaşayan Sterling Archer’ın yaşadıklarını konu alıyor. Son sezonda Archer ve ekibinin yeni bir tehditle karşı karşıya kaldığını gördük: IIA (International Intelligence Agency) olarak bilinen bir casus grubu. Archer’ın ve annesinin casus grubunun, oldukça tehlikeli olan IIA ekibiyle başa çıkıp çıkamayacağı yeni sezonda da merak konusu.

Archer 13. sezon onay fx dizi

Serinin seslendirme kadrosunda Sterling Archer rolünde H. Jon Benjamin, Lana Kane rolünde Aisha Tyler, Cheryl/Carol Tunt rolünde Judy Greer, Cyril Figgis rolünde Chris Parnell, Pam Poovey rolünde Amber Nash, Ray Gillette rolünde Adam Reed ve Algernop Krieger rolünde Lucky Yates gibi isimler yer alıyor.

Adam Reed tarafından gerçekleştirilen serinin uygulayıcı yapımcılığını Reed, Matt Thompson ve Casey Willis üstleniyor. Serinin yapım şirketiyse FX Productions.

FX yetkililerinden Nick GradArcher serisinin FX’in “imza dizilerinden” biri olduğunu ve bu hikâyeyi bir sezon daha devam ettirecek olmaktan mutluluk duyduklarını paylaştı. Ayrıca tüm ekibin olağanüstü derecede yaratıcı olduğunu ve her durumda kendilerini aşmayı başardığını da söyledi. Grad, seslendirme ekibinin de muhteşem bir iş çıkardığını ve hikâyeyi her daim ilginç ve taze tutmayı başardıklarını düşünüyor.

Dizinin ilk 10 sezonunun ülkemizde Netflix üzerinden de izlenebildiğini hatırlatalım.

FX’in uzun soluklu çizgi film dizisi Archer’ın 13. sezon onayı alması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Netflix Oyun Stüdyosu Night School Studio satın alma

Netflix Oyun Stüdyosu “Night School Studio”yu Satın Aldı

Scarlett Johansson Black Widow Disney

Scarlett Johansson ve Disney Anlaşmaya Vardı: Black Widow Sorunu Çözüldü