Gece Yarısı Güneşi Twilight

Aşk 101 Fragmanı: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Yolda

Aşk 101 dizisinden ilk uzun fragman paylaşıldı. Netflix Türkiye imzalı 3. yerli yapım Nisan 2020 sonunda izleyici ile buluşacak.

Netflix Türkiye 3. yerli dizisi için gün saymayı sürdürüyor. Kanalın yeni projesi Aşk 101 (Love 101) uzun süren bir bekleyiş sonrası ufukta gözüktü. Nisan ayında yayınlanacak olan yapımdan dolu dolu bir fragman yayınlandı.

Netflix, Türkiye’deki proje sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Hakan: Muhafız (The Protector) ve Atiye (The Gift) ile başlanan Türk işi yapımlarda üçüncü basamak bir gençlik dizisi olacak. Love 101 için ilk tanıtım geçen sene yaz aylarında yayınlanmıştı. O tarihten beri yapımdan fazla haber çıkmadı. Dizinin Netflix’in Nisan 2020 programına dahil olması sonrasında tanıtım faaliyetleri de hız kazandı.

Türkiye’de Babil, Şahsiyet, Çukur, Fi ve İçerde gibi pek çok popüler dizinin yapımcısı olan Ay Yapım tarafından gerçekleştirilen dizinin senarist koltuğunda Meriç Acemi oturuyor. Meriç Acemi ismi ise daha önce Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde karşımıza çıkmıştı.

Aşk 101

Çekimleri Haziran 2019’da başlayan Aşk 101 için ilk uzun soluklu fragman ve afiş paylaşımı yapıldı.

Aşk 101 (Love 101) Nisan 2020’de Netflix Kütüphanesinde

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu toplamda 8 bölümden oluşuyor.

AŞK 101 1. SEZON İNCELEMESİ İÇİN TIKLAYIN

“Herkese ve her şeye rağmen kendin olmaya çalıştığın zamanlardan bir hikâye,” cümlesiyle duyurulan dizi izleyiciyi 1998 yılına götüren dizi fonuna lise ortamını alıyor. Bir Netflix klasiği olan “büyüme hikâyesi” bu yapımın da ana odağında. Okuldaki öğretmenlerinin onlarla kalması için kurdukları bir aşk planıyla işleri karıştıran gençler, bu yolculukla kendilerini ve birbirlerini daha iyi tanımayı başarıyor.

Dizinin yönetmenleri arasında Ahmet Katıksız (Bizim İçin Şampiyon, Sonsuz Aşk ve Çarpışma) ve Deniz Yorulmazer (Ufak Tefek Cinayetler ve Arka Sıradakiler) yer alıyor.

GÖZ ATIN  İptal Edilen "Daredevil"ı Geri Getirmek İçin Toplanan İmzalar Katlanarak Artıyor

Aşk 101 Fragmanı

Netflix Türkiye, Love 101’den sonra da hızını kesmeden yerli yapımlar üretmeye devam edecek.

Aşk 101 dizisi ise ilk sezonu ile 24 Nisan 2020 tarihinde Netflix kütüphanesine eklenecek ve dünya çapındaki yaklaşık 50 milyon kullanıcı tarafından izlenebilir durumda olacak.

Aşk 101 - Love 101

Sizin diziye dair yorumlarınız neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın!

* * *

Atiye 1. Sezon İncelemesi: Spiritüel Klişelere, Tesadüfler Yumağına Merhaba

antares
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Aşk 101 Fragmanı: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Yolda için 4 yorum

 1. mit dedi ki:

  A 101 dizisi diye okudum :sweat_smile: Ben gidip biraz dinleneyim bari…


 2. frht45 dedi ki:

  Siz yazınca fark ettim. A101 & netflix ortak kamu spotu çekti sandım :joy::joy:


 3. melih dedi ki:

  :rofl: Bende ilk öyle okudum. Yalnız değilsiniz :smiley:


 4. Pardus dedi ki:

  Gördüğüm kadarıyla yine eski okul dizilerine benzeyen, ders çalışan, başarmaya çalışan, okuyan vb. gençlerin değil de serseri, zorba tipteki öğrencilerin, gençlerin güzellendiği -ki bu öğrenciler hep yakışıklı ve güzel oluyorlar- sıradan bir dizi. Hababam da serseriydi ama her filmin sonunda ‘‘doğru yolu’’ buluyorlardı.


Aşk 101 Fragmanı: Netflix Türkiye’nin Yeni Dizisi Yolda

Aşk 101 dizisinden ilk uzun fragman paylaşıldı. Netflix Türkiye imzalı 3. yerli yapım Nisan 2020 sonunda izleyici ile buluşacak.

Başa dönün