in ,

Netflix’in Epik Alman Dizisi “Barbarians”ın 2. Sezonundan İlk Fragman

Barbarians 2. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in Alman dizisi, iki yıllık bir bekleyişten sonra yeni bölümleriyle ekranlara dönüyor.

Barbarians 2. Sezon fragmanı

Barbarians 2. sezon fragmanı yayınlandı. Alman yapımı Netflix dizisi, başarılı ilk sezonundan yaklaşık iki yıllık bir aranın ardından yeni bölümleri ile gelmeye hazırlanıyor.

İlk sezonu 23 Ekim 2020’de izleyicilerle buluşan dizi, o yılın en dikkat çekici Netflix yapımlarından biri haline gelmiş ve popüler olmasıyla henüz yayınlanışının üzerinden bir ay bile geçmeden devam sezonu onayını almıştı. Dizi, ilk 28 gününde 37 milyon görüntülenme ile Netflix’te İngilizce yapımlar dışında en çok izlenen alıntı yapım konumuna yükselmişti. Barbarians aynı zamanda birçok ülkede En Çok İzlenen 10 İçerik listesine de girmeyi başarmıştı.

Jan Martin Scharf ve Arne Nolting’in yaratıcı koltuğunda olduğu Alman draması,  çocukluklarında bir şekilde yolları kesişen ve büyüdükleri zaman tekrar buluşan Arminius, Sonelda ve Folkwin adlı üç karakterin hikâyesine odaklanıyordu. Şimdi gelecek olan yeni sezon, Varus Savaşı’ndan bir yıl sonra, Roma kuvvetleri her zamankinden daha güçlü bir şekilde Almanya’ya dönmesini ve Ari’nin bir kez daha onun Roma geçmişiyle karşı karşıya kalmasını konu edinecek. İlk sezonda Ari’nin Romalılara ihanet etmesiyle, erkek kardeşini Roma tarafına katılmıştı.

Barbarians 2. Sezon fragman

Diziyle ilgili ilk teaser, geçen haziran ayında yayınlanmıştı. Şimdi, resmi olarak ilk fragman da Netflix Türkiye tarafından paylaşıldı. Yapımın 2. sezonu için yer alan açıklamada geçen “Yeni kahramanlar, yeni ittifaklar, yeni düşmanlar… Savaş henüz bitmedi.” ifadeleri, dizinin ilk sezon finalinde yer alan The Battle’ın hikâyesinin gelecek sezona da taşınacağını iddialarını doğruluyor.

Yayınlanan fragmana hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

Barbarians 2. Sezon Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Yeni sezonda geri dönecek oyuncular arasında Itsnelda rolüyle Jeanne Goursaud, Arminius rolüyle Laurence Rupp, Folkwin Wolfspeer rolüyle David Schütter, Flavus rolüyle, Daniel Donskoy ve Segestes rolüyle Bernhard Schütz yer alıyor. Ayrıcay yeni sezonda Odvulf rolüyle Robert Maaser, Marcomanni’nin Kralı Maroboduus rolüyle Türk asıllı Alman oyuncu Murathan Muslu, Stefan Ruzowitzky, Katharina Heyer, Alessandro Fella, Cynthia Micas, Gabriele Rizzoli ve Giovanni Carta gibi yeni isimler yer alacak.

Barbarians’ın 2. sezonu, 21 Ekim 2022 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin tüm bölümleri, platformun diğer orijinal yapımlarında olduğu gibi aynı anda yayınlanacak. 2. sezonunda, ilk sezonda olduğu gibi 6 bölümden oluşması bekleniyor.

Barbarians 2. sezon netflix

Dizinin ilk sezonunu sizler nasıl bulmuştunuz? 2 yıllık bekleyişin ardından yeni fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for MURAT_arminius MURAT_arminius dedi ki:

    2 yıldır beklediğim dizi sonunda geri dönüyor.Tarih fanatiği olarak böyle kaliteli yapımlara hasret kaldık.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Scanners Dizi Oluyor: David Cronenberg Filmi

David Cronenberg’ün Bilimkurgu Gerilim Filmi “Scanners” HBO Dizisi Oluyor

hunter x hunter replikleri

En Popüler Animeler Arasında Yer Alan “Hunter x Hunter”dan 10 Anlamlı Replik