in ,

The Walking Dead Yıldızı Steven Yeun’un “Beef” Adlı Netflix Dizisinden Yeni Fragman

Beef fragmanı yayınlandı. Netflix’in A24 ile hazırladığı yeni kara komedi dizisinin başrolünde The Walking Dead yıldızı Steven Yeun yer alıyor.

Beef Fragmanı: Steven Yeun'un Yeni Netflix Dizisi Başlıyor
- Reklam -
- Reklam -

Beef fragmanı paylaşıldı. Steven Yeun, bir süredir hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni Netflix dizisi ile geri dönüyor. The Walking Dead dizisinde Glenn karakterini canlandıran Yeun, bu rolü sırasında karakterinin yeterince üzerinde durulmadığından şikayet etmişti. Netflix’in A24 stüdyosu ile hazırladığı yeni macerası Yeun’a yeni bir fırsat sunuyor.

Kara komedi ve dram türlerini harmanlayan dizinin başrolünde yer alan ve Danny Cho karakterini canlandıran Steven Yeun’a, komedyen ve aktris kimlikleriyle tanınan Ali Wong eşlik ediyor. Beef, iki yabancının karayolu kavgasına karışması ve bu kavganın ötesine doğru ilerlemesi etrafında şekilleniyor. Danny Cho ve Wong’un canlandırdığı Amy Lau arasındaki gerilimle ilerleyen Beef, eğlenceli ve şiddetli bir intikam hikâyesi sunacak.

The Walking Dead’in yedinci sezonunda öldürülen Glenn Rhee karakteri, Yeun’un popülerliğini en çok artıran roldü. Ancak post-apokaliptik evrende insani yanını keşfetme konusunda Glenn’in yeterince kullanılmadığı ve bu durumun Yeun’u hayal kırıklığına uğrattığı söyleniyor. Şimdi Netflix’in Beef dizisi, Yeun’a daha farklı bir fırsat sunuyor. Kara mizah öğeleriyle dolu olduğu söylenen dizide Yeun karmaşık bir karaktere sahip olacak ve bu durum kariyerinde yeni bir sayfa açabilir.

- Reklam -

Dizinin resmi fragmanını hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz:

Beef Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

A24 ve Netflix gibi büyük prodüksiyon şirketlerinin işbirliğiyle hazırlanan yapımda Yeun ve Wong gibi Asyalı oyunculardan oluşan yetenekli bir kadroya sahip. Yanı sıra Emily in Paris’ten Ashley Park ve The Umbrella Academy’den Justin H. Min gibi birçok tanınmış oyuncuyu da bünyesinde barındırıyor. Dizi, türünün alışılmış özelliklerini korurken, ilgi çekici konusu, başarılı kadrosu ve stüdyo kökeni ile izleyicilerin dikkatini çekiyor.

6 Nisan 2023’te Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan dizi toplam 10 bölümden oluşacak.

- Reklam -

Dizi için hazırlanan postere de aşağıdan göz atabilirsiniz:

Beef poster

Steven Yeun ve Ali Wong’lu yeni Netflix dizisinin fragmanını sizler nasıl buldunuz? Oyuncunun TWD evrenindeki performansını nasıl buluyordunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Vertigo: Alfred Hitchcock Filmi Yeniden Çekiliyor

Alfred Hitchcock Klasiği “Vertigo” Yeniden Çekiliyor: Başrolde Robert Downey Jr. Yer Alacak

Felsefenin Kraliçeleri: Felsefe Tarihinde Kadın Filozoflar Nerede? - Lisa Whiting ve Rebecca Buxton

Felsefe Tarihindeki Kadın Filozofların İzini Araştıran “Felsefenin Kraliçeleri” Türkçede