in

Behzat Ç.’den Yeni Kareler Geldi ve Kadroya Yeni Bir İsim Daha Katıldı

Yeniden ekranlara dönecek olan efsane dizi Behzat Ç. setinden yeni kareler geldi. Yeni set fotoğraflarının yayınlandığı diziye son olarak Belçim Bilgin’in katıldığı da duyuruldu.

Behzat Ç.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı, hafızalara kazınan polisiye dizi Behzat Ç.‘nin çekimleri tamamlandı.

Dizi tarihinin fenomen projelerinden Behzat Ç.’nin yeni sezon kadrosunda efsane ekipten Beşikçioğlu dışında Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Belçim Bilgin, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yer alıyor.

Bu ekibe ayrıca Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik dahil oldu. Dizinin kadrosuna son olarak ise Belçim Bilgin katıldı. Bilgin, dizide bir pavyonda çalışan şarkıcıyı canlandıracak.

Diziyle ilgili yayınlanan yeni kareler de şu şekilde:

Behzat Ç.

 

Behzat Ç.

Behzat Ç.

Behzat Ç.

9 bölümden oluşan yeni sezonun çekimleri Ankara’da yapıldı ve tamamlandı.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu Behzat Ç.’nin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

Dizinin son fragmanı da geçtiğimiz haftalarda BluTV tarafından paylaşılmıştı.

Sizler fotoğrafları nasıl buldunuz? Diziyi heyecanla bekleyenlerden misiniz? Yorumlarımızı forumlarımıza paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz.

* * * * * * * * * * * * * *

Behzat Ç. Dizisinden Yeni Fragman: Son Sürat Geliyor!

Behzat Ç’nin Setinden Yeni Fotoğraflar Geldi: Özlemişiz!

Haberler var! Behzat Ç’ye Yeni İsimler Katılıyor

Merakla Beklenen Behzat Ç’den İlk Fragman Geldi!

* * * * * * * * * * * * * * *

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

11 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  BluTv olması büyük şans en azından sansür derdi olmayacak :smiley:

 2. Avatar for erdo erdo dedi ki:

  Bana kalırsa gereksiz olmuş. Dizinin güzelliği Ankara’nın doğallığı ve samimiyetinden geliyordu zaten. Umarım ben yanılırım.

 3. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Bir tek ben mi bu adamı itici buluyorum acaba? :thinking: Oldukça kaba bir rol ve izlemeye bile dayanamıyorum. Böyle rolleri izleyip iyice zıvanadan çıkıyor insanlar. Özünde iyi bir karakter olması davranış biçiminin rahatsız edici olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Mutlaka fanları ve sevenler var ama ben de kendi fikrimi belirtmek istedim. Bu ülkede herkes öyle höt olmaya başladı ki kibar insanları mumla arıyorum. Herkes için etki etmese bile bu rol modellerin birçok insanı etkilediği ortada.

 4. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Ben bu tip karakterlerin çokluğundan bahsediyorum aslında. Yayınlanmasın demiyorum. Bu tarz dizilerin çoğalması benim hoşuma gitmeyen. Diğer açıdan sadece çocuklar değil mevzu. Yanlış hatırlamıyorsam karakter Ankaralıydı. Ankaralıların bu tip öznel karakterler konusundaki tutumu bir başka oluyor. Koca koca adamlar bu tipleri örnek alıyor. Bana komik geliyor. Diğer açıdan içinde kötü karakter olan dizilerin, filmlerin bazıları bu tarz dizilerdeki karakterler kadar sempati yaratmıyor. Hababam Sınıfı gibi olanlarda bu mesaj gayet iyi veriliyor. Yani çocuklara kalana kadar ebeveynler bu karaktere bürünüyor zaten. Çocuk diziden almazsa babadan alıyor. Ben bizim ülkemizde yapılan dizilerin ve filmlerin özellikle polisiye ve komedi olanları doğru bulmuyorum. Bir sempati oluşturuluyor. Hoşuma gitmeyen bu.

  Benim çocukluğumda en büyük küfür salaktı, aptaldı. Şu an etrafıma bakıyorum ve el kadar insanların ettiği küfürler beni hayrete düşürüyor. Hiç edilmesin demiyorum. Elbette edilir ama küfür etmek bir sempati oluşturur oldu. Aileler çocuklara, sağa, sola küfür edip duruyor. Bunların doğru olduğunu savunamayız. Bunların olmaması demek gibi bir şey de yok ama böyle şeylerin normal olmadığı konusunda da bilinçlenme şart.

  Recep İvedik, Behzat Ç., Polat Alemdar vb. karakterlere yüklenilen sempati rolü hoşuma gitmiyor. Bahsetmek istediğim bu. Hiç birimiz mükemmel değiliz. Bu forumda coğu kişinin böyle karakterlerden etkilendiğini sanmıyorum. Genel olarak baktığımda belli bir bilinç olduğunu görebiliyorum fakat toplumun geri kalanı için aynı şey geçerli değil maalesef. Eğer toplum tam anlamıyla bilinç kazanmış olsaydı bu tarz karakterler sorun yaratmazdı bence.

Söyleyeceklerin mi var? Kayıp Rıhtım Forum'a gel ve sen de yorum yap!

6 cevap daha var.

Good Omens

Binlerce Kişi Good Omens Dizisinin İptali İçin Netflix’e Başvurdu

J.G. Ballard

J.G. Ballard ve Geleceğin 40 Yılı