Behzat Ç. Bıraktığı Yerden Devam Ediyor!

Bir dönemin fenomen polisiye dizisi Behzat Ç. kaldığı yerden devam ediyor. Üstelik dizinin yeni bölümlerinin Netflix ile gelmesi de gündemde!

Emrah Serbes’in kitabından uyarlanan ve bir dönemin televizyon dünyasına ciddi etkilerde bulunan Behzat Ç. dizisi geri dönüyor!

Kısa zamanda televizyon tarihimizin kült işleri arasına giren, orijinal karakterleriyle çok sevilen Behzat Ç. dizisinden güzel haber geldi. Özellikle yapımın yayın haklarının Netflix’e geçmesiyle ortalık iyice ısınmıştı.

Nihayet dizinin senaristlerinden Ercan Mehmet Erdem, Instagram hesabından aşağıdaki gönderiyi paylaşarak dizinin sevenlerine mutlu haberi verdi:

View this post on Instagram

? #behzatç

A post shared by Ercan Mehmet Erdem (@ercanmehmeterdem) on

6 sene sonra… ibaresi ve 97. bölümüyle işi resmileştiren bu duyuru, bizleri hızla yeni sorulara yöneltti. Dizinin kadrosu aynen korunabilecek mi? Yeni bölümler de Netflix’te mi yayınlanacak, yoksa bir Blu Tv hamlesi gelir mi?

Şu an için kanal bilgisine dair resmi ağızdan bir açıklama gelmedi. Ancak dizide Hayalet rolünü oynayan İnanç Konukçu’nun da geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir gönderi, kadro konusunda içimizi bir nebze olsun ferahlatmayı başarıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Behzat Ç.’nin hem dizi hem de sinema filmlerinden de hatırlayacağımız Serdar Akar var.

Siz ne dersiniz? Behzat Ç. tam kadro ve en doğru mecrada yeniden bizimle olmayı başarabilecek mi?

  • 74
    Shares
GÖZ ATIN  La Casa De Papel Dizisinden Netflix'e Yeni Bir Rekor Geldi
Etiketler:  

Stranger Things Kitap

Behzat Ç. Bıraktığı Yerden Devam Ediyor!

Bir dönemin fenomen polisiye dizisi Behzat Ç. kaldığı yerden devam ediyor. Üstelik dizinin yeni bölümlerinin Netflix ile gelmesi de gündemde!

  • 74
    Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Dizi
Neil Gaiman, Kıyamet Gösterisi Uyarlamasını Terry Pratchett’ın Vasiyeti Olarak Görüyor

Kıyamet Gösterisi (Good Omens) dizisi sessiz sedasız yaklaşırken diziden bilgiler, fragmanlar ve röportajlar da gelmeye...

Kapat