in , ,

My Hero Academia’nın 6. Sezonundan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı

Boku no Hero Academia 6. sezon fragmanı yayınlandı. Dünya çapında geniş bir izleyici kitlesi bulunan anime, yeni bölümleriyle dönmeye hazırlanıyor.

Boku no Hero Academia 6. sezon fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Boku no Hero Academia 6. sezon fragmanı paylaşıldı. Hayranların heyecanla beklediği My Hero Academia’nın yeni sezonu, aksiyon dolu bölümler ile gelmeye hazırlanıyor.

My Hero Academia 6. sezonu için geri dönüyor ve kahramanlar dünyası şimdiye kadarki en büyük savaşlarından bazılarına hazırlanıyor gibi görünüyor. Manganın 2014’te seri hale getirilmesiyle 2016’da animeye uyarlanan Boku no Hero Academia, yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

My Hero Academia‘daki serüven küçük çaplı kahramanlık işlerinden, içinde bulundukları ortamı değiştiren savaşlara kadar her sezonda artıyor. Şimdi, Paranormal Kurtuluş Cephesi’ne karşı savaş yaklaşırken, hayranların en yeni sezona daha iyi bir bakış atma şansları var.

- Reklam -

5. sezonun bıraktığı yerden devam edecek olan ve onayını Eylül 2021’de alan 6. sezon için yeni bir fragman Crunchyroll tarafından yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Boku no Hero Academia 6. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Gölgeli Paranormal Kurtuluş Cephesi’nde gizli görev yapan profesyonel kahraman Hawks, sonunda kötücül grupla ilgili soruşturmasının tüm parçalarını bir araya getirmeyi başardı. Zekâsı sayesinde, kahramanlar sonunda My Hero Academia dünyasını sonsuza dek değiştirecek olan topyekün bir savaşta Paranormal Kurtuluş Cephesi ile yüzleşmeye hazırlar.

Boku no Hero Academia 6. sezon, 1 Ekim 2022 tarihinde Japonya’da yayınlanmaya başlayacak ve dünya genelinde Crunchyroll üzerinden İngilizce altyazılı olarak sunulacak.

- Reklam -

6. sezon öncesi My Hero Academia, 5. sezonun bir parçası olarak iki OVA yayınladı. “Hero League Baseball” başlıklı ilk OVA, profesyonel kahramanlardan oluşan bir beyzbol ligini konu ediniyordu. My Hero Academia dünyasındaki bir beyzbol ligi, elbette, oyun sırasında Quirks kullanımına izin verildiği anlamına geliyor.

İkinci OVA “Gülün! Cehennemdeymişsiniz Gibi” başlığıyla adlandırıldı ve Endeavour’un kahraman ajansında geçirdikleri süre boyunca “Smiley” olarak bilinen bir grafiti sanatçısının izini süren Izuku, Bakugo ve Todoroki’yi konu alıyor.

Seri ülkemizde resmi olarak Netflix üzerinden yayınlanıyor olsa da şu anlık sadece ilk 2 sezona ulaşılabiliyor.

My Hero Academia’nın 6. sezonu için yayınlanan yeni fragmanı nasıl buldunuz? 6. sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Crunchyroll

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Çekirgeler, Kanserli Hücreleri Koklayarak Tespit Edebiliyor

Çekirgelerin Kanserli Hücreleri ‘Koklayarak’ Tespit Edebildikleri Ortaya Çıktı

The Punisher geri dönüyor Jon Bernthal marvel

Jon Bernthal Yeniden The Punisher’ı Oynayacak: İntikamcı Marvel Sinematik Evreni’ne Geliyor