in ,

Bonkis Fragmanı: Yeni BluTV Dizisi Yolda

Bonkis fragmanı yayınlandı. BluTV’nin yeni dizisi önümüzdeki günlerde ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bonkis Fragmanı BluTV Dizisi
- Reklam -
- Reklam -

Türkiye’nin popüler dijital yayın platformlarından BluTV, yeni dizisi Bonkis için kısa bir tanıtım fragmanı yayınladı. Kanalın yeni yapımı ocak ayı bitmeden izleyicilerle buluşacak. Dizinin senaryosu Deniz Tezuysal, yönetmenliği ise Emre Erdoğdu’ya ait.

BluTV kanalı 2021’de de yerli yapımlarının sayısını artırmayı hedefliyor. Şimdiye dek Sıfır Bir, 7 Yüz, Bartu Ben, Bozkır, Behzat Ç. 4. Sezon, Pavyon, Alef, Çıplak, Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi ve Yarım Kalan Aşklar ile adından söz ettiren kanal; yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Kanal, 2021 yılı için de pek çok yeni proje duyurdu. Bunlardan birisi de Deniz Tezuysal’ın yazıp Emre Erdoğdu’nun yönettiği Bonkis oldu.

- Reklam -

Başrollerinde Deniz Tezuysal, Öykü Naz Altay, Vildan Atasever ve Sergen Deveci’nin yer aldığı Bonkis dizisinden ilk tanıtım paylaşıldı.

Bonkis Fragmanı | İZLE

YouTube video

Bonkis, şu sözlerle tanıtılıyor:

“Hayaller avokado hayatlar menemen… Kafesini ayakta tutmaya çalışırken ilişki çıkmazları, eski sevgili hayaletleri ve umarsız aile bireyleri tarafından köşeye sıkıştırılan hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikâyesi.”

35 yaşındaki Deniz’in, kafesini ayakta tutmak içni ailesinden isteyeceği borç paranın provasını yaptığı kısa bir video ile duyurulan yapım; Deniz’in karmaşık, tuhaf ve eğlenceli hayatını konu alacak.

- Reklam -

Bonkis Dizisi Yayın Tarihi Açıklandı

Senarist koltuğunda oturan Deniz Tezuysal’ın aynı zamanda başrolde de yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde: Vildan Atasever, Öykü Naz Altay, Sergen Deveci, Burak Sevinç, Serhat Parıl, Lale Mansur ve Cem Emüler bulunuyor.

Yapım gerek konusu gerek senarist/başrol eşleşmesi ile Phoebe Waller-Bridge’li Amazon Prime Video dizisi Fleabag’i de hatırlatıyor.

Bonkis dizisi 22 Ocak 2021 tarihinden itibaren BluTV’de yayınlanmaya başlayacak.

Peki sizin diziye dair beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dün Görüşürüz - Sercan Leylek | Yazarının Kaleminden

Dün Görüşürüz – Sercan Leylek | Yazarının Kaleminden

Iyashikei Türü 10 Slice of Life Animesi

Iyashikei Türü 10 Slice of Life Animesi