in

Netflix’in İzlenme Rekorları Kıran Dizisi “Bridgerton”ın 3. Sezon Çekimleri Başladı

Bridgerton 3. sezon çekimleri başladı. Netflix’in en çok izlenen dizilerinin başında yer alan yapım için geri dönen oyuncuları da gösteren ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Bridgerton 3. sezon

Bridgerton 3. sezon çekimleri başladı. Netflix’in en çok izlenen dizilerinin başında gelen yapımın yeni sezon hazırlıkları, yayınlanan bir sahne arkası videosu ile duyuruldu.

İlk olarak Aralık 2020 tarihinde Netflix’te 1. sezon prömiyerini yapan Bridgerton, akış platformunun en popüler dizilerinden biri olmayı başardı. Yazar Julia Quinn’in aynı adlı aşk romanı serisine dayanan dizi, 19. yüzyıl İngiltere’sinin daha eşitlikçi bir versiyonunda geçiyor. Orijinal romanların formatına uygun olarak, her sezon Bridgerton ailesinin bir üyesinin, Julie Andrews tarafından seslendirilen dedikodu yazarı Lady Whistledown tarafından anlatıldığı gibi, aşkını bulmasını anlatıyor.

Dizinin ilk sezonu, ailenin en büyük kızı Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) ile yakışıklı ve zampara Hastings Dükü Simon Basset (Regé-Jean Page) arasındaki aşka odaklandı. İkinci sezon bakış açısını en büyük oğul Anthony Bridgerton’a (Luke Newton) kaydırdı ve kız kardeşler Kate (Simone Ashley) ve Edwina Sharma (Charithra Chandran) ile ateşli bir aşk üçgenine girmesini anlattı. 2023 yılında gösterime girecek olan Bridgerton 3. sezon ise, çocukluk arkadaşları Colin Bridgerton (Luke Newton) ile Lady Whistledown takma adının arkasındaki yazar olduğu ortaya çıkan Penelope Featherington (Nicola Coughlan) arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanacak.

Şimdi de Netflix, Bridgerton’ın 3. sezonunun resmi olarak çekimlere başladığını duyuran bir kamera arkası videosu paylaştı. Video, geri dönen kadronun birçok üyesinin barış işareti yapmasını ve ardından ellerini ters çevirerek 3 sayısını göstermek için yaptıkları hareketi gösteriyor. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bridgerton 3. Sezon Çekimleri Duyuru Videosu | İZLE

YouTube video

Yeni sezonda Colin ve Penelope arasındaki romantizme odaklanacak olan dizi, doğrudan Julia Quinn’in dördüncü romanı Romancing Mister Bridgerton’dan (Rüyalar Gerçek Olsa) ilham alacak. Bu da Benedict Bridgerton’ın (Luke Thompson) aşk hikâyesini atladıkları anlamına geliyor. Bazıları, Benedict’in hikâyesinin 3. sezonda da yer alacağını düşünüyor. Ancak bu karakter daha önce dizide görünmediği için öyle bir şey olup olmayacağına dair resmi bir açıklama yok.

Yeni kamera arkası videosu da, durumun böyle olmadığını ima ediyor gibi görünüyor. Penelope ve Colin’e bu kadar güvenli bir şekilde odaklanarak, bu sezonun tüm odak noktasının söz konusu çift üzerinde olacağını gösteriyorlar.

3. sezonun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Bridgerton 4. sezon onayını da Nisan 2021’de 3. sezon ile birlikte almıştı.

Bridgerton’ın 3. sezonundan beklentileriniz neler? Teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

House of the Dragon fragman

Yeni Taht Oyunları Dizisi “House of the Dragon”un Resmi Fragmanı Paylaşıldı

ipek özsüslü söyleşi

İpek Özsüslü: “Gündemi Mizah Dergisinden Takip Etmek Çok Akıllıca”