in

Buffy the Vampire Slayer’ın “Spike”ı, Yeni Proje İçin Geri Dönmeye Hazır!

Buffy the Vampire Slayer ve Angel dizilerinde “Spike” rolüyle karşımıza çıkan James Marsters, yeni Buffy projesi hakkında bazı açıklamalarda bulundu!

Buffy the Vampire Slayer - Spike
- Reklam -
- Reklam -

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Joss Whedon’ın en parlak projelerinden Buffy the Vampire Slayer’ın, siyahi bir vampir avcısıyla geri döneceğini söylemiştik. Dizinin bir baştan çekim (reboot) olacağını duymak biraz içimizi yakmıştı. Çünkü yaşanmış onca muazzam olayı yok saymak, nereden baksanız kulağa acımasızca geliyordu.

Yapımın eski dizinin mitolojisi üzerine kurulacağını ve çeşitlilik açısından da hayli zengin olacağını da öğrenmiştik. Ancak bildiklerimiz bununla sınırlıydı. Şimdiyse yeni bir haberimiz var!

Buffy the Vampire Slayer ve Angel dizilerinde karşımıza Spike rolüyle çıkan aktör James Marsters, dizinin baştan çekimine karşı tepkisiz kalmadı.

- Reklam -

https://twitter.com/JamesMarstersOf/status/1021191673697644545

Yeni proje karşısında heyecanını gizleyemeyen Masters, siyahi bir Buffy fikrini havalı bulduğunu ve Joss Whedon’ın projede olmasını coşkuyla karşıladığını da açıkladı. Yeni dizinin, “Sakın vazgeçme, ne kendinden ne de bu dünyadan!” mesajını vermeyi sürdürmesini diledi.

Dünyanın yeni avcılara ihtiyacı olduğunu da ekleyen Masters, Whedon’ın aklındaki bütün projelere açık olduğunu belirtti. Spike ya da başka bir şey. Ama elbette özellikle Spike!

- Reklam -

spike ve buffy

Yıllara meydan okuyan oyuncu, iyi bir ışıklandırmayla Spike’ı yeniden sahalara döndürmenin çok da zor olmadığını da söyledi. Açıklamalarına gülerek devam eden Marsters, Spike aksanına öykünerek, “Buffy korkunç görünüyorsun. Ama seni hâlâ seviyorum!” diyebilmenin ne kadar eğlenceli olabileceğinden bahsetti.

Henüz 55 yaşındaki James Marsters’a bu konuda katılmamak mümkün değil. Siz ne dersiniz?

Kaynak: Winter is Coming

Onur Selamet

1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldı. Öyküleri kimi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşıyla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyor. İlk öykü kitabı "Ölü Dalgıcın Sonbaharı" ise Eylül 2018'de yayımlandı.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

yayıncılık klişeleri

Yayıncılık Dünyasının Klişeleri: Aslında Ne Anlatmak İstiyorlar?

Ernest Hemingway

Ernest Hemingway’in 1956 Tarihli Öyküsü İlk Defa Yayınlanıyor