in

CBS, Yeni Dizilerinin Devam Etmesini İstiyor

CBS kanalı, düşük reytinglere rağmen birçok dizisi için devam kararı aldı.

cbs evil

Yayın platformlarındaki rekabet, televizyon dünyasındaki alışkanlıkları da değiştirdi. Artık kanallar, hiç tahmin etmeyeceğimiz yapımlara büyük paralar harcayabiliyor. Variety’nin haberine göre CBS, 2019-2020 sezonundaki tüm yapımları için umutlu. The Eye Network, Evil için ikinci sezon siparişini verdi. Ayrıca The Unicorn, Bob Hearts Abishola, Carol’s Second Act ve All Rise gibi diziler için de çeşitli isteklerinin olduğunu duyurdu.

CBS Entertainment başkanı Kelly Kahl, bu yeni serilerin seyircide tutku uyandırdığını ve onlara her hafta sürükleyici hikayeler sunduğunu söyledi. Söz konusu yapımların, henüz dünya çapında birçok seyirci tarafından keşfedilmeyi beklediğini de belirterek dizilerin potansiyellerinin farkında olduğunu da ekledi.

Kanalda Birçok Farklı Türde Dizi Bulunuyor

Aslında Evil, CBS’in yeni dizileri arasında en düşük reytinge sahip olan yapımı. Fakat bu durum, ilk sezonu on üç bölüm olacak dizinin ikinci sezon onayını kapmasını engellememiş. Katja Herbers ve Mike Colter’ın rol aldığı dizi, doğaüstü şekillerde gerçekleşen olayları çözmeye çalışan bir grup insanı konu alıyor.

Simone Missick, Wilson Bethel ve Jessica Camacho gibi isimlerin yer aldığı All Rise, duruşma salonlarında yaşananları ekrana taşıyor. Kanalın komedi yapımlarından olan Carol’s Second Act’te Patricia Heaton’ı emekli olduktan sonra doktor olma macerasına atılan bir öğretmen olarak izliyoruz. Kanalın, tam sezon siparişi vererek en şaşırtıcı hamlelerinden birini yaptığı ve Walton Goggins’in oynadığı The Unicorn dizisiyse eşinden boşanmış bir babanın yeniden gönül ilişkilerinin peşinden koşmasını anlatıyor.

Oyla!

Peren Ercan

1995 Çanakkale doğumlu, hayali olan yazarlığın peşinden koşan bir üniversite mezunuyum. Üniversitede beş yılımı geçirdiğim Japonca Öğretmenliği bölümünün bana kattığı kültürel farkındalıkla beraber yeni diller öğrenmeye olan açlığım devam ediyor. Bazıları ödüllü olmak üzere kısa öykü ve roman çalışmalarım var. Büyülü gerçekçiliğin cazibesine yazdıkça kapıldım. O kadar kapıldım ki gerçek hayatta da büyüyü aramaya başladım.

Tracy Letts Deep Water

Deep Water Filminde Kadro Genişliyor

Robert Pattinson

Robert Pattinson Batman’in Sesi Hakkında Konuştu