in ,

Çıplak 2. Sezon Fragmanı: “Ölenle Ölünmez” Ufukta Gözüktü

Çıplak 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Can Evrenol ve Merve Göntem imzalı dizi “Ölenle Ölünmez” diyerek yeni bölümleri ile geri dönüyor.

Çıplak 2. Sezon Fragmanı Ölenle Ölünmez
- Reklam -
- Reklam -

Yönetmenliği Can Evrenol tarafından gerçekleştirilen Çıplak 2. sezon ile geri dönüyor. “Çıplak II: Ölenle Ölünmez” olarak adlandırılan yeni sezondan ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Geçen yıl BluTV’nin yerli yapımları arasındaki yerini alan yapımın başrollerinde Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir’i izlemiştik. 8 bölümden oluşan ilk sezonun ardından dizi yeni sezona göz kırparak final yapmıştı. Tamamının iPhone cep telefonu ile çekilmiş olması ve odaklandığı konu ile yapım çokça ilgi çekmişti.

Kurumuş Yeşil Bitkiler adlı romanı ile tanıdığımız Merve Göntem ile son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmini izlediğimiz Can Evrenol’un ortak yaratımı olan Çıplak, yeni bölümleri ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

- Reklam -

Çıplak 2. Sezon Fragmanı Ölenle Ölünmez

Dizi, geçen aralık ayında Cüneyt Özdemir’in paylaşımı sonrasında BluTV tarafından yayından kaldırılmıştı. Ardından BluTV, “çocuk kilidi” özelliğinin aktif edilmesi ile yapımın tekrar ekrana döneceğini duyurmuştu. Neticede şu anda ilk sezonun bütün bölümleri platform üzerinden izlenebilir durumda.

Çıplak 2. Sezon Fragmanı “Ölenle Ölünmez” Diyor | İZLE

2. sezon hazırlıkları devam eden dizinin yeni bölümlerinden ilk fragman dün yayınlandı. Yaklaşık bir dakikalık tanıtımda özlenen karakterleri yeniden görüyoruz.

Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Görüntü yönetmenliğini Orkun Göntem’in, sanat yönetmenliğini Melisa İnci’nin, kurgu editörlüğünü Tunçer Şengün’ün yaptığı dizide, yapımcı koltuğu ise Tanay Abbasoğlu’na ait.

- Reklam -

Dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Müge Bayramoğlu, Tero Emir, İpek Erdem, Bora Ecer, Selin Dumlugöl, Berçem Koç, Dila Yağcı, Murat Kılıç, Ezgi Coşkun, Denizhan Akbaba, Feriha Eyüpoğlu ve Nilüfer Açıkalın.

Tek amacı Galler’e taşınmak olan ve eskortluk yaparak para kazanan Eylül’ün (Müge Bayramoğlu), evlilik hazırlıkları yapan Cem (Mert Ramazan Demir) ile ile tanışması ile değişen hayatını işleyen yapımın 2. sezonu için geri sayım başladı.

Çıplak 2. sezon ölenle ölünmez

BluTV, Discovery’den aldığı yatırım ile hızlı şekilde dijital yayın dünyasındaki yerini pekiştirmeyi sürdürüyor. Son dönemlerde Çağatay Ulusoy’lu Yeşilçam dizisi ile konuşulan platform, Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, Saygı, Masum, Sıfır Bir, Bozkır, Bonkis, Doğu ve Bartu Ben gibi orijinal yapımlara imza atmıştı.

Güncelleme:Çıplak 2. sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?” sorusu cevap buldu. Yeni sezon 9 Haziran 2021 tarihinde BluTV ekranlarımda olacak.

Siz Çıplak 2. sezon için beklentileriniz neler? Fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bizimle Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Afrika En Eski İnsan Mezarı Keşif

Afrika’daki En Eski Mezar Bulundu: 78 Bin Yıllık Tarih

John David Washington True Love

John David Washington, Rogue One Yönetmeninin Yeni Bilimkurgu Filminde Oynayacak