in

Çıplak: Can Evrenol’un Yeni Dizisi BluTv’de Başladı

Çıplak BluTv’de ilk bölümleri ile yayına başladı. Can Evrenol’un tamamı iPhone ile çekilen dizisi izleyiciyle buluşuyor.

Çıplak BluTv İzle Can Evrenol
- Reklam -
- Reklam -

Can Evrenol imzalı Çıplak adlı dizi BluTv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmiyle izleyicinin karşısına çıkan Evrenol, yeni projesinin 1. ve 2. bölümü ile BluTV platformundaki yerini aldı.

Baskın ve Housewife gibi korku filmleri ile adını uluslararası camiada duyuran, ardından Netflix Türkiye’nin ilk yerli yapımı olma özelliğini taşıyan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinde de bazı bölümleri yöneten Evrenol; yeni dizisi Çıplak ile seyircinin karşısına geçiyor.

Dizi, konusu ve tanıtımı açısından oldukça iddialı bir görünüm sergiliyor. “Can Evrenol’dan cesur bir kadın hikâyesi.” sözü ile tanıtılan mini dizinin bir başka özelliği ise tüm bölümlerinin iPhone ile çekilmiş olması.

- Reklam -

Can Evrenol İmzalı Çıplak Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Netflix, Amazon Prime Video ve BluTv gibi dijital yayın platformlarının artması ile normal şartlar altında televizyonda yer bulmakta güçlük çekecek yapımlar için yeni bir kapı aralandı. Çıplak da hem konusu hem de çekim teknikleri açısından bu konuda dikkat çekmeyi başarıyor.

Toplamda 8 bölümden oluşacak dizinin 1. ve 2. bölümü 11 Haziran 2020 tarihinde BluTv’de yayınlandı. Dizinin her hafta iki bölümünün yayınlanması planlanıyor.

Çıplak BluTv Can Evrenol

Hayatını eskortluk yaparak kazanan ve dünyadaki yegane amacı Galler’e taşınmak olan Eylül’ün, evlilik arifesindeki Cem ile tanışması ile başlayan olayları konu alan dizi; bu açıdan hayli cesur bulunuyor.

- Reklam -

Senaryosunu Merve Göntem ile Can Evrenol’un birlikte yazdığı yapımın başrollerini ise Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir üstleniyor. Kadrodaki diğer oyuncular arasında ise Bora Cengiz, Ece Ertez ve Tarık Emir Tekin bulunuyor.

Tamamının iPhone marka cep telefonu ile çekildiği dizinin müzikleri ise Jakuzi, Ekin Beril ve Nova Norda’ya ait. Çıplak’ın yapımcılığı ise TN Yapım tarafından gerçekleştiriliyor.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, Masum, Sıfır Bir, Sahipli, Bozkır, 7YÜZ ve Bartu Ben gibi orijinal dizilerle adından söz ettiren BluTv, Çıplak ile de ilgiyi üzerine çekmiş gibi görünüyor.

Çıplak – BluTv Fragmanı İzle

YouTube video

Ülkemizde, tüm bölümleri iPhone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyan Çıplak’ın fragmanını ve eğer izlediyseniz birinci bölümünü nasıl buldunuz? Yorum ve eleştirilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.


* The Sopranos Finali Yıllar Sonra Açıklandı

Kaynak: BluTv

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

  iPhone ile çekildiği belli olmamış bile. Daha çok Amerika’da denenirdi böyle şeyler, iyi olmuş ama.

 2. Avatar for NusretBurak NusretBurak dedi ki:

  Ülkemiz bir nevi küçük Amerika sayılır…

 3. Avatar for Filizovski Filizovski dedi ki:

  Şu an 2. sezonun çekimleri yapılıyor. Heyecanla bekliyorum. Türkiye internet dizilerinde baya cesurlaştı :smiley: Blu Tv bugün de ücretsizken izleyiniz.

 4. Avatar for MelihAntepli MelihAntepli dedi ki:

  :apple: bunu beğendi :+1:

  :joy:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

ghostbusters oyuncuları hayalet avcıları

Ghostbusters Oyuncuları Çevrimiçi Buluştu!

the matrix 4 liste

Matrix 4 ile Geri Dönmesi Olası 7 Tanıdık Yan Karakter