in

Cobra Kai 3. Sezon Çıkış Tarihi Değişti: Karate Kid Devamı Daha Erken Geliyor

Cobra Kai 3. Sezon çıkış tarihi yenilendi. Netflix, Karate Kid efsanesinin devamı olarak nitelenen macerayı bir hafta öne çekti.

Cobra Kai 4. sezon çekimleri
- Reklam -
- Reklam -

Cobra Kai 3. Sezon çıkış tarihi değişti! Karate Kid efsanesinin devamı olan yapım, beklenenden bir hafta önce Netflix’teki yerini alacak.

Popüler Karate Kid filminin devamı olarak hazırlanan dizi, ilk olarak Youtube’un Premium’u için hazırladığı orijinal içeriklerdendi. İlk 2 sezon sonrası Youtube ile olan anlaşmasını bitiren dizi, Netflix’e geçti ve üçüncü sezon hazırlıkları başladı. Cobra Kai 3. Sezon, Netflix çatısı altında üretilen ilk sezon olacak ve şimdiye kadar yayınlanan fragmanlara bakılırsa ilk iki sezondan daha fazla 80’lerin nostaljisini ve dövüş sanatları aksiyonunu getirecek.

Hayranlarının hatırlayacağı üzere ikinci sezonun sonunda, Johnny Lawrence ve Miguel Diaz için işler oldukça korkunç görünüyordu. Johnny’nin eski hocası John Kreese, Cobra Kai Dojo’nun kontrolünü başarıyla kazanmıştı. Miguel ise, okuldaki acımasız bir kavgadan sonra kötü bir şekilde pataklanmıştı. Görünen o ki , şimdiye kadar gösterilenler baz alındığında Cobra Kai 3. sezon, Johnny’nin iyileşmesinde Miguel’e yardım etmeye ve Daniel LaRusso’nun Okinawa’ya dönmesine odaklanacak. Yeni sezon, The Karate Kid Part II’dan da tanıdık yüzleri geri getirecek.

- Reklam -

Cobra Kai 3. Sezon Yılbaşında İzleyicilerle Buluşacak

cobra kai 3. sezon çıkış tarihi karate kid

Yeni gelen sürpriz bir haberle, tüm bu hikâyeler ve daha fazlası artık beklenenden bir hafta önce hayranlarla buluşacak. Netflix’in şimdiye kadar 8 Ocak 2021 olarak duyurduğu yayın tarihini, bir hafta geriye çekerek 1 Ocak 2021’e aldığını duyurdu. Bu da, dizinin devamını bekleyen ve Karate Kid dünyasına hızla geri dönmek isteyen izleyiciler için bir haftadan daha az bir zaman kaldığı anlamına geliyor. Netflix’in, dizinin 4. sezonu için de daha önceden onay verdiğini hatırlatalım.

Dizide yaşanan tüm olaylar dışında, yeni sezon ile birlikte özellikle Bay Miyagi’nin geçmişiyle ilgili yeni ayrıntılar ve sırlar da gün ışığına çıkacak gibi duruyor. Tamlyn Tumita’daki Kumiko gibi isimlerin, Miyagi ailesiyle ve onun geçmişiyle bağları olan karakterlerin geri dönüşü, zaten zengin olan Karate Kid ilişkisine ekstra bir katman ekleyebilir.

- Reklam -

Cobra Kai’yi bu kadar başarılı kılan şey filmi sadakatle takip ediyor oluşuydu. Eğer bunu yeni sezonda da gerçekleştirebilirse Netflix ile çok daha fazla izleyiciyi kendisine çekebilir.

Cobra Kai’nin ilk 2 sezonunu izlemiş miydiniz? Dizi gerçekten de Karate Kid efsanesine yaraşır bir devam serisi mi olmuş? Yeni sezondan beklentilerinizi ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dune Hanedanlık Üçlemesi

Dune Hanedanlık Üçlemesi Yeniden Türkçede: Dune Öncesi Maceraya Çağrı

Kasiyer - Sayaka Murata

Kasiyer – Sayaka Murata: Normal Olmak Ütopik mi?