in ,

Karate Kid Efsanesini Devam Ettiren Cobra Kai’nin 5. Sezonundan Yeni Fragman

Cobra Kai’nin 5. sezonundan resmi fragman paylaşıldı. Karate Kid efsanesini devam ettiren dizi, maceralarına hız kesmeden tanıdık yüzleri geri getirerek devam ediyor.

Cobra Kai 5. sezon resmi fragman
- Reklam -
- Reklam -

Cobra Kai 5. sezon için resmi fragman yayınlandı. Youtube Red’de başlayan ve sonrasında Netflix’e geçen Karate Kid dizisi, yeni sezonunda da orijinal filmlerden tanıdık yüzleri geri getirmeye devam ediyor.

Yeni 5. sezon fragmanı, John Kreese’in dönüşüne ve potansiyel bir Daniel LaRusso ve Terry Silver savaşına ilk bakışı ortaya koyuyor. Karate Kid devam serisi, çıktığı ilk sezondan bu zamana orijinal filmlerdeki karakterlere odaklanıyor ve onları yeni nesil gençlerle bir araya getiriyor. Johnny Lawrence (William Zabka), Daniel LaRusso (Ralph Macchio) ve John Kreese (Martin Kove) Cobra Kai dizisinin çatışmasının merkezinde yer alıyor. 4. sezonda Terry Silver’ın (Thomas Ian Griffith) geri gelmesi ve 5. sezonun kötü adamı olacağını sezon finalinde belli etmesi ile izleyiciler oldukça heyecanlıydı.

5. sezon için hikâye detayları her geçen gün netleşmeye devam ediyor. Cobra Kai, All-Valley Turnuvası’nı kazandıktan sonra, Silver’ın karate imparatorluğunu California’ya yayma planı tam olarak yürürlüğe girdi. Johnny, Miguel Diaz’ı (Xolo Maridueña) bulmak için Robby Keene (Tanner Buchanan) ile birlikte çalışırken Daniel ve Chozen (Yuji Okumoto), Cobra Kai’yi sonsuza kadar devirmeyi görev ediniyor. 5. sezon için yayınlanan görsellerde, Mike Barnes’ın (Sean Kanan) dönüşünün olacağı da netleşmişti.

- Reklam -

Netflix şimdi, Kreese’in dönüşüne ilk bakış da dahil olmak üzere, gelecekte neler olacağıyla ilgili bazı heyecan verici anlar sunan yepyeni bir fragman yayınladı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cobra Kai 5. Sezon Resmi Fragman Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Valley ruhu için verilen mücadele sona ermiş olabilir. Ancak asıl savaş daha yeni başlıyor.

All Valley Turnuvası’nın şoke edici sonuçlarının ardından Sensei Terry Silver, Cobra Kai imparatorluğunu büyütüyor ve “Merhamet Yok” felsefesini şehirdeki tek karate tarzı hâline getirmeye çalışıyor. Kreese parmaklıklar ardındayken Johnny Lawrence verdiği zararı düzeltmek için karateyi bırakıyor ve Daniel LaRusso yardım istemek için eski bir arkadaşını aramak zorunda kalıyor.

- Reklam -

Yayınlanan resmi fragmanın odak noktası bir kez daha Cobra Kai’nin artan hakimiyeti ve Daniel ve Johnny’nin Sensei olma günlerinden vazgeçmelerini içeriyor. Bu, LaRusso ve Silver’ın savaşacağı anlamına gelen Cobra Kai’yi durdurmak için Chozen ile birlikte çalışacakları için uzun sürmeyecek. Ayrıca hapse giren Kreese’in de dizide yer alacağı bu fragmanla birlikte kesinlemiş oldu.

Cobra Kai, 5. sezonuyla 9 Eylül 2022 tarihinde tüm bölümleri ile Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Cobra Kai’nin 5. sezon için yayınlanan resmi fragmanını nasıl buldunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Johnny Depp Mads Mikkelsen Grindelwald

Mads Mikkelsen: “Johnny Depp, Fantastik Canavarlar’a Geri Dönebilir”

Kan Meselesi -  Ian Rankin

İskoç Polisiye Yazarı Ian Rankin’in Dedektif Rebus Serisi “Kan Meselesi” ile Devam Ediyor