in

Colin Farrell: “The Penguin Dizisi The Batman Filminden Bir Hafta Sonra Başlıyor”

Colin Farrell, “The Penguin” dizisi hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, The Batman spin-off dizisinin hangi zaman diliminde geçeceğini açıkladı.

Colin Farrell The Penguin Dizisi

Colin Farrell, The Penguin dizisi hakkında konuştu. Başrolünü üstleneceği yapımdaki olayların, filmin bittiği yerden tam bir hafta sonrasında başlayacağını dile getirdi.

Bu yılın başlarında Warner Bros., DC’nin uzun süredir beklenen solo Kara Şövalye filmini vizyona soktu. Bu yeni uyarlamada Batman’i Robert Pattinson canlandırıyordu. Kendisine Penguen rolünde Colin Farrell, Selina Kyle / Catwoman rolünde Zoe Kravitz, Riddler rolünde Paul Dano, Komiser Gordon rolünde Jeffrey Wright ve Alfred rolünde Andy Serkis gibi isimler eşlik etti.

İlk söylentileri Eylül 2021’de gelse de, resmi olarak Mart 2022’de duyurulan The Penguin dizisi HBO Max üzerinden yayınlanacak ve başrolünde de filmde olduğu gibi Colin Farrell yer alacak. Filmin yönetmeni Matt Reeves’in de yapımcı olarak yer alacağı dizinin çekimleri 2023’te başlayacak. Dizinin en az bir bölümünü Craig Zobel yönetecek, senaryo ise Agents of S.H.I.E.L.D. ve Chuck gibi yapımlardan tanınan Lauren Lefranc’a ait.

The Penguin dizisi

Dizinin asıl konusu hakkında çok az şey biliniyor. Ancak Colin Farrell, kısa süre önce hayranların neler bekleyebileceği konusunda küçük bazı ayrıntılar paylaştı.

Colin Farrell, The Penguin Dizisinin Açılış Sahnesi Hakkında Konuştu

ExtraTV adlı YouTube kanalına konuşan aktör, yaklaşmakta olan The Batman spin-off serisinin ilk sahnesinin nasıl görüneceğini açıkladı. Farrell, dizinin Gotham hâlâ sular altındayken gözükeceğini ve The Batman’in bitiminden yaklaşık bir hafta sonra başladığını söyledi. Ayrıca ilk sahnede Gotham suç patronu Carmine Falcone’un ofisinde su sıçratarak yürüdüğü bir sahneyle görüneceğini dile getirdi:

The Penguin Dizisi The Batman Colin Farrell

“The Batman bittikten yaklaşık bir hafta sonra başlıyor. Yani Gotham hâlâ biraz su altında. İlk bölümün ilk senaryosunu okudum ve Falcone’un ofisinde [Oswald Cobblepott] ayaklarının suya sıçramasıyla açılıyor.”

Oyuncu, yazar Lauren LeFranc’ın şu ana kadar projedeki çalışmasına övgüde bulundu ve çok iyi bir senaryo hazırladığını söyledi:

“Çok güzel. Çok iyi yazılmış. Lauren LeFranc olağanüstü bir iş çıkardı. Her şeyi yazıyor ve gösteriyor. O müthiş biri ve bu çok heyecan verici bir olasılık.”

Karakteri filmde yeterince gösteremediğini belirten Farrell, diziyle birlikte çok sevdiği karakterle daha fazlasını gösterebilme şansı olacağı için de mutlu olduğunu dile getirdi.

“Çünkü o karakteri seviyorum. Daha fazlasını göstermek için oldukça açgözlü haldeydim. Yeterince sahip olmadığımı hissettim. Gittikçe daha fazlasını yapmak istedim. Bu yüzden şimdi şansım var.”

Çekimleri gelecek yılın başlarında başlayacak olan dizinin yayın tarihi konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

The Penguin Dizisi Colin Farrell açıklama

Colin Farrell’lı The Penguin dizisinden sizlerin beklentileri neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Comic Book

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery’de Kemer Sıkma Politikası Devam Ediyor: 125 Personel İşten Çıkarıldı

dune 2 vizyon tarihi yeni

Yeni Dune Filmi, Ertelenen Blade’in Yerini Aldı: Arrakis’e Dönüş Daha Erken Olacak