in ,

Cosmic Sin Fragmanı: Bruce Willis’li Bilimkurgu Filmi Yolda

Cosmic Sin filmi fragmanı yayınlandı. Bruce Willis’in başrolünde olduğu bilimkurgu filmi, yeni bir uzaylı savaşını konu ediniyor.

Cosmic Sin Bruce Wills Razzie
- Reklam -
- Reklam -

Bruce Willis’li Cosmic Sin fragmanı yayınlandı. Ünlü oyuncuyu Halo’nun Master Chief’ine benzer bir kostüm ile izleyeceğimiz yeni bilimkurgu filmi yaklaşıyor!

Yaklaşan bilimkurgu filmi, uzaylı bir medeniyetle temasa geçtikten sonra, galaksiler arası bir savaşı önlemek için onlara karşı önleyici bir saldırı yapmakla görevlendirilen yedi seçkin askerin macerasını konu ediniyor.

Bruce Willis’in başrol oynadığı Cosmic Sin, Edward Drake tarafından yazılıyor ve yönetiliyor. Drake halihazırda yapımı devam eden iki filmde daha Bruce Willis ile çalışıyor. Ayrıca yakın zamanda gösterime giren Bruce Willis’li Breach filminin de senaristliğini üslenmişti.

- Reklam -

Cosmic Sin filminde Willis haricinde Frank Grillo (Captain America: Civil War), Adelaide Kane (The Purge) ve Luke Wilson (Zombieland: Double Tap) gibi isimler yer alıyor.

Film için yayınlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cosmic Sin Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan fragmanda da görüldüğü üzere Bruce Willis, hem görünüm hem de mevcudiyet bakımından bir Halo Spartan’a benziyor. Emekli ve deneyimli bir eski asker olan Willis, yüksek riskli görev için tekrar hizmete çağrılıyor. Kendisi ve dahil olduğu birim tehlikeli görevlerinde yabancı dünyaya doğru ilerlerken, Halo’daki Master Chief’inkine benzer fütüristik, gezegenler arası savaş zırhı giydirilmiş olarak gösteriliyorlar.

- Reklam -

Bruce Willis, oyuncu olarak gezegeni kurtarmaya yabancı bir isim değil. Kendisinin bu konuda en bilinen yapımı 1997 yılında çıkan The Fifth Element. Luc Besson tarafından yönetilen film Willis’i taksi şoförü Korben Dallas olarak tanıtıyordu. Karakter daha sonra kendisini gelecekteki Dünya’yı yıldızlararası bir tehditten korurken buluyordu. Willis hemen ardından 1998 yılında çıkan Armageddon’da da benzer şekilde uzayda geçen bir macera ile hayranların karşısına çıktı. Bu sefer duyarlı bir düşman olmasa da, ölümcül bir çarpışma rotasındaki anormal bir asteroitten gezegeni koruyan Harry Stamper rolünü üstleniyordu.

Kozmik Günah olarak da dilimize çevrilebilecek olan Cosmic Sin, 12 Mart 2021 tarihinde sınırlı sayıda sinemalara ve dijitale gelecek.

Yayınlanan fragmanı sizler nasıl buldunuz? Bruce Willis’in ilerlemiş yaşına rağmen hâlâ bu tarz yapımlarda başrol oynaması sizce aynı performansı gösterdiği anlamına geliyor mu? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for MelihAntepli MelihAntepli dedi ki:

    Fragman güzel gözüküyor. Bruce Willis bence ilerlemiş yaşına rağmen hakkını vermiştir :slight_smile:

  2. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

    Manu Benett miydi sakallı olan, yoksa ben mi benzettim?

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

bilimkurgu anime önerileri

Bilimkurgu Temalı Aklınızı Başınızdan Alacak 20 Anime Önerisi

monolit göbeklitepe

Gizemli Monolit Bu Sefer Göbeklitepe Yakınlarında Ortaya Çıktı