in ,

Dark 3. Sezon Fragmanı: Kıyamet Günü Yaklaşıyor!

Dark 3. sezon yeni fragmanı yayınlandı. Netflix’in Alman yapımı bilimkurgu dizisinde kıyamet günü giderek yaklaşıyor!

Dark 3. Sezon Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Netflix’in orijinal işleri arasında kendisine üst sıralardan yer bulan Alman yapımı dizisinden yeni fragman yayınlandı! Dark 3. sezon fragmanı ile heyecan bir basamak daha yukarı taşınıyor.

Dark 3. sezon ne zaman yayınlanacak? sorusu geçen mayıs ayının sonunda yanıt bulmuştu. Kısa sürede kendisine geniş bir izleyici kitlesi yakalayan, akıl karıştıran zaman atlamalarıyla her daim çeşitli teorilerin odağında olan Dark; Koronavirüs pandemisinden de pek etkilenmemiş ve beklenen tarihte izleyici ile buluşacağını duyurmuştu.

Haziran ayının sonunda izleyici ile buluşacak olan yapım için Netflix de tanıtım faaliyetlerini hızlandırdı. Hatta kanalın sosyal medya hesaplarının açıklamaları, “Tik tak, tik tak.” olarak güncellendi.

- Reklam -

Dark 3. Sezon Fragman Yayın Tarihi

Baran bo Odar ve Jantje Friese’nin yaratıcı koltuğunu paylaştığı dizi bu zamana kadar iki sezonda toplamda 18 bölüm yayınlanmıştı. 2017 yılında yayına başlayan Alman bilimkurgu ve dram dizisi 2020 haziranındaki 3. sezonu ile final yapmaya hazırlanıyor.

Dark 3. Sezon Yayın Tarihi, Konusu ve Fragmanı

Dizinin 2. sezonunu son olarak 21 Haziran 2019 tarihinde izlemiş ve o günden bu zamana da çeşitli teorilerin ardı arkası kesilmemişti. “Kıyamet günü”nün öne çıkartılarak tanıtıldığı final sezonda tüm soruların cevaplanması bekleniyor.

Almanya’nın ilk orijinal Netflix dizisi olma özelliğini de taşıyan yapımın finali toplamda 8 bölümden oluşacak.

- Reklam -

Dark 3. Sezon Fragman Çıkış Zamanı

Üç farklı zaman diliminde ilerleyen (1953 – 1986 – 2019) yapım, zamanda yolculuk, ürkütücü deneyler ve çeşitli paradokslarla izleyicinin aklını karıştırmayı her zaman başarmıştı.

Winden isimli kasabada geçen bilimkurgu dizisi, izleyicileri kaybolan çocukların araştırılması ile zamanı büken bir maceraya davet ediyordu.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise kadrosunda Karoline Eichhorn, Louis Hofmann, Jördis Triebel, Maja Schöne, Tamar Pelzig, Oliver Masucci, Andreas Pietschmann, Moritz Jahn ve Deborah Kaufmann gibi çoğunlukla Alman isimleri gördüğümüz yapımdan ilk uzun soluklu fragman da bugün itibarıyla yayınlanmış oldu.

YouTube video

Netflix Türkiye kanalında Türkçe altyazılı olarak paylaşılan fragman şu cümlelerle duyuruldu:
“Her son aslında bir başlangıçtır. Her başlangıç da bir son. Dark döngüsü 27 Haziran’da tamamlanıyor.”
Dizinin 2. sezonuna dair yaptığımız incelemeye buradan ulaşabilir ve hafızanızı biraz olsun tazeleyebilirsiniz.

Peki sizin 3. sezondan beklentileriniz neler? Dark finali için heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.


* Collider Açıkladı: En İyi 15 Zaman Yolculuğu Filmi

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for nonphixion nonphixion dedi ki:

    Güzel bir dizi bence. Takip ediyorum. 3. sezonda bitecek olması da güzel olmuş, daha fazla karman çorman olmadan biter ne güzel.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

PlayStation 5 Resmi Olarak Tanıtıldı!

PlayStation 5 Oyunları İnceleme Tanıtım

PlayStation 5 Oyunları ve Lansman: Ne Umduk, Ne Bulduk?