in ,

DC’s Legends of Tomorrow 6. Sezon Fragmanı: Macera Peri Masalı Tadında Devam Ediyor

DC’s Legends of Tomorrow 6. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni sezon tanıtımı uzaylı istilalarını, klasik bilimkurgu göndermelerini ve Disney’den ilham alan bir animasyon bölümünü gözler önüne seriyor.

DC's Legends of Tomorrow 6. Sezon Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

DC’s Legends of Tomorrow 6. Sezon fragmanı paylaşıldı. Yeni sezon uzaylı hamburgerleri, dev lazer silahları, sahte gerçeklik televizyon yapımlarını ve sahte Disney prenseslerini içerecek.

Sevilen Arrowverse dizisi The CW kanalı için yıllardır büyük bir hit oldu ve her ilerleyen sezonda yavaş yavaş daha yabancı stilleri ve hikâyeleri kucakladı. Yeni yayınlanan fragman ile belli ki bu trendi 6. sezon bölümlerinde de devam ettirecek gibi gözüküyor.

DC Comics karakterlerinden uyarlanan Legends of Tomorrow, dünyanın sonunu getirme olasılığı bulunan olayları engelleyen ve çeşitli maceralar ile zamanda yolculuk yapan süper kahramanlardan oluşan bir ekibe odaklanıyor. Dizi Sara Lance/White Canary (Caity Lotz), Mick Rory/Heat Wave (Dominic Purcell), John Constantine (Matt Ryan), Ava Sharpe (Jes Macallan) ve Ray Palmer/Atom (Brandon Routh) gibi ana dayanakları da dahil olmak üzere ilk 5 sezonu boyunca geniş bir karakter kadrosuna sahipti. DC’s Legends of Tomorrow; Arrow, The Flash ve Supergirl’den sonra prömiyeri yapılan dördüncü Arrowverse macerasıydı.

- Reklam -

DC’s Legends of Tomorrow 6. Sezon

Şimdiye kadar yeni sezondan kısa kesitler ve TV spotları yayınlanıyordu. Ancak nihayet birçok bölümün önizlemesini sunan uzun bir fragman yayınlandı. 6. sezonun yeni tanıtımı, gelecek çılgın maceralara bir bakış atmamızı sağlıyor. Fragman, 5. sezon sonunda uzaylılar tarafından kaçırılan Sara Lance’in kurtarılmasını planlayan Efsaneleri gösteriyor.

Görünüşe göre Ava ve ekibi Sara’yı kurtarmak için retro bir Americana lokantası da dahil olmak üzere bazı vahşi deneyimler yaşayacak vehatta Disney tarzı bir animasyon bölümü içerecek. 6. sezon hayranlarının gösteriden beklediği çılgınlık ve stili devam ettirecek.

Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

- Reklam -

DC’s Legends of Tomorrow 6. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Bazı Arrowverse dizileri yakın zamanda iptal edilmiş veya yakında sona ermesi planlanmış olsa da, Legends of Tomorrow hâlâ yoluna emin adımlarla devam edecek gibi gözüküyor. Yapım için bu yılın başlarında 7. sezon onayı verildi. Ancak ne yazık ki en başından beri dizide Mick Rory karakterini canlandıran Dominic Purcell 6. sezondan sonra geri dönmeyecek. 7. sezonun dizinin final sezonu olup olmayacağı da henüz belli değil. Supergirl’ün sona ermesinden sonra DC’s Legends of Tomorrow, The CW kanalının Arrowverse evrenindeki The Flash’ın ardından en uzun süren ikinci aktif dizisi olacak.

Toplam 14 bölümden oluşacak DC’s Legends of Tomorrow 6. sezonu, 2 Mayıs 2021 itibarıyla The CW kanalında yayınlanmaya başlayacak.

Siz Legends of the Tomorrow 6. sezon bölümleri için yayınlanan yeni ve detaylı fragmanını nasıl buldunuz? Diziyi takip ediyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CBR

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Fragmanı: Guillermo del Toro

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Fragmanı: Guillermo del Toro Filminin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Yoksullar Geliyor - Orhan Duru

Orhan Duru’nun “Yoksullar Geliyor” Adlı Öykü Kitabı Yıllar Sonra Tekrar Raflarda