in

Dexter 9. Sezon Orijinal Kadroyu Geri Getirecek ve Daha Karanlık Bir Tonda Olacak

Dexter 9. sezon orijinal kadrodan isimleri de içerecek. Dizi oyuncularından Jamie Chung, yeni sezonun daha karanlık bir tona sahip olacağını belirtti.

Dexter 9. sezon oyuncu kadrosu
- Reklam -
- Reklam -

Dexter 9. sezon oyuncusu Jamie Chung, yeni bölümlerde eski yüzleri göreceğimizin işaretini verdi. 2013’te biten Dexter, ana karakteri başta olmak üzere hiç kimseye hak ettikleri sonu vermediği için hayranlar tarafından eleştirilere maruz kalmıştı. Yeni sezonda bu hataları düzeltmek isteyen dizide pek çok eski yüzü yeniden göreceğiz.

Şimdiye kadar orijinal dizide rol almış aktörlerden sadece Michael C. Hall’un dönüşü duyuruldu. Kısa fragmanlarda Dexter’ın cinayetlere devam ettiğini görmüştük ve yeni sezonun kötüsünün Clancy Brown tarafından canlandırılacağını öğrenmiştik.

Orijinal dizide Dexter’ın babası Harry Morgan’ı oynayan James Remar bu ayın ilk günlerinde yeni sezon için kendisiyle iletişime geçilmediğini, rolünü tekrarlamayacağını ve ilk 8 sezondan kimsenin geri dönmeyeceğini söylemişti. Şimdi, yeni sezonda bir suç podcast’i sunucusunu canlandıracak Jamie Chung’ın verdiği röportajda Dexter 9. sezon oyuncu kadrosunda eski isimlerin de bulunduğunu öğrendik. Chung’ın açıklamaları şöyle:

- Reklam -

“Yeni bölümler New York eyaletinin taşralarında geçecek ve son sezondan hatırladığınız üzere, Dexter saklanıyor. Yani hikâye değişecek ve pek çok yeni isimle tanışacaksınız. Yine de, tanıdık yüzler de görünecek. Ben herkesin memnun kalacağını düşünüyorum, özellikle büyük bir Dexter hayranıysanız.”

Dexter 9. Sezon Kısa Fragmanı – “Yanlış Anlaşılmış” | İZLE

YouTube video

Jamie Chung ayrıca yeni sezonun çok daha karanlık olacağını belirtti. Orijinal dizi kan ve vahşetten nasibini alsa da, Dexter’ın iç monologlarındaki esprisi ve yan karakterlerin mizahı yapıma eğlenceli bir yan katıyordu. Chung’ın yeni sezon için düşüncesi böyle değil:

“Orijinal dizi 10 sene önce çekilmişti. Şimdi ona göre estetik bakımdan çok daha farklı bir havayla karşı karşıyayız. Yeni bölümlerin çok daha karanlık olduğunu düşünüyorum.”

- Reklam -

8. sezona dizi tarihindeki en karanlık finallerden birisiyle veda etmiştik. Ne Dexter ne de yan karakterler için bir mutlu son yoktu. Ailesinin bir kısmı ölmüş diğerleriyse kendisinden çok uzaktaydı. Yeni bölümler bu durumun ağırlığını yaşayan bir Dexter’ı konu edecek gibi duruyor.

Toplamda 10 bölümden oluşacak Dexter 9. sezon bu yılın sonlarında yayınlanacak.

Sizin yeni Dexter sezonundan beklentileriniz neler? Yeni sezonda Miami’ye dönmek ister miydiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Halı Müzesi Kapatıldı

Ayasofya’nın İbadete Açılmasıyla Halı Müzesi’nin Kapatıldığı Ortaya Çıktı

Timothée Chalamet willy wonka filmi başrol

Willy Wonka’nın Geçmişini Anlatacak Filmde Başrol Timothée Chalamet Oldu