in

Emily in Paris 2. Sezon Onayı Aldı: Darren Star’ın Netflix Dizisi Devam Edecek

Emily in Paris 2. sezon onayı aldı. Sex and the City dizisinin yaratıcısı Darren Star imzalı yapım Netflix macerasını sürdürüyor.

Emily in Paris 2. sezon
- Reklam -
- Reklam -

Emily in Paris 2. sezon onayını aldı. İlk olarak Paramount Network kanalı için hazırlanan, fakat yayınlana girmeden kısa süre önce Netflix ile anlaşan Darren Star yapımı, maceralarına yeni bölümleri ile devam edecek.

Özellikle 1998 ve 2004 yılları arasında 6 sezon olarak yayınlanan Sex and the City dizisiyle tanınan Darren Star, geçen zamanlarda ise Younger adlı yapımla adından söz ettirmeyi başarmıştı. İşte bu isim, geçen ay Netflix’te ilk sezonuyla yayına giren Emily in Paris’i de hazırladı ve beklendiği şekilde başarıya ulaştı.

Dizinin başrolünde Emily rolünde Lily Collins bulunuyor. Oyuncu, Tolkien, Les Misérables ve The Mortal Instruments: City of Bones gibi yapımlarıyla tanınıyor. Collins’e dizide Samuel Arnold, Ashley Park, Camille Razat, William Abadie, Bruno Gouery ve Philippine Leroy-Beaulieu gibi isimler eşlik ediyor.

- Reklam -

Emily in Paris 2. sezon

Her bölümü 30’ar dakikadan oluşan ve toplamda 10 bölüm süren Emily in Paris, ilk sezonuyla 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Çıkışını yaptığı birinci hafta, birçok ülkede ilk 10’da yer almayı başarmış ve büyük beğeni toplamıştı. Pek tabii böyle bir durumda beklenen oldu ve Netflix 2. sezon onayı verdiğini de kısa bir süre sonra resmi olarak paylaştı.

- Reklam -

Emily 2. Sezon Yayın Tarihi Henüz Açıklanmadı

Netflix’in sosyal medya hesabından da yapılan paylaşım dışında, yeni sezonun geleceği haberi Emly’nin dizideki patronu Sylvie Grateau’dan bir mektup şeklinde geldi.

Emily in Paris 2. sezon mektup

Sylvie Grateau’nun kaleme aldığı mektup, Emily’nin Amerika’daki patronuna hitaben yazılıyor. Onun bir süre daha Paris’te kalacağını haber veriyor.

Romantik komedi türündeki dizi, Chicago’da yaşayan genç bir pazarlama yöneticisi olan Emily’nin maceralarını konu ediniyor. Şirketi, bir Fransız lüks pazarlama şirketi tarafından satın alınan Emily beklenmedik bir şekilde Paris’e taşınır. Buradaki yeni şirketinde sosyal medya stratejisini yenilemekle görevlendirilir. Emily’nin Paris’teki yeni hayatı, iş arkadaşları ve yeni aşkları arasında gidip gelirken; sarhoş edici maceralar ve şaşırtıcı zorluklarla doludur.

Emily in Paris’in 2. sezon onayı konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? İlk sezonu izlediniz mi? Yorumlarınızı ve yeni sezona dair beklentilerinizi bizimle Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Barbarians 2. sezon

Barbarians 2. Sezon Onayı Aldı: Netflix Almanya Dizisi Yola Devam Ediyor

Manyak Juliet – Juliet Escoria | Haftanın Kitabı #153

Manyak Juliet – Juliet Escoria | Haftanın Kitabı #153