in

Netflix’in Cem Yılmaz’lı Dizisi “Erşan Kuneri”nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Erşan Kuneri dizisi çıkış tarihi duyuruldu. Başrolünde ve yönetmen koltuğunda Cem Yılmaz’ın bulunduğu Netflix yapımı sonunda hayranlarıyla buluşmaya hazır.

Erşan Kuneri Çıkış Tarihi
- Reklam -
- Reklam -

Erşan Kuneri dizisi için çıkış tarihi belli oldu. Hayranların uzun süredir, “Ne zaman çıkıyor?” diye sorduğu Cem Yılmaz’lı Netflix dizisi, önümüzdeki ay yayınlanacak.

2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmi ile hayranların karşısına çıkan Erşan Kuneri, sonunda kendi dizisine kavuşuyor. İlk duyurusu Ocak 2020’de yapılan ve tam adı da Ekim 2020’de belli olan dizinin çekimleri Eylül 2021’de tamamlanmıştı.

Sit-com formatında çekilen ve Cem Yılmaz’ın G.O.R.A. ve Arif v 216 filmlerinde yer alan karakterin dizisinin ne zaman çıkacağı merak konusuydu. Daha önceden 2022 yılı içerisinde geleceği tahmin edilse de şimdiye kadar resmi bir bilgi yoktu. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan Erşan Kuneri’yle ilgili olarak sonunda resmi çıkış tarihi duyurusu da geldi. Üstelik yeni posterler ve Kuneri’nin kaleminden bir mektup ile.

- Reklam -

Erşan Kuneri Dizisi 13 Mayıs’ta Yayınlanacak

Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım ile dizinin 13 Mayıs 2022 tarihinde çıkacağı belli oldu. “Medarıiftiharımız Kuneri Film artık bizimle. #ErşanKuneri 13 Mayıs’ta sadece Netflix’te oynuyor.” cümlesiyle yapılan paylaşıma ayrıca Erşan Kuneri’nin ağzından bir mektup da paylaşıldı:

Erşan Kuneri Dizisi Mektup

Yine daktilonun başındayım. Yazıhanedeyim,

“Doyamadım” filmimiz acayip bi iş yaptı ortalık yıkıldı. Toparladık gibi Mami de memnun. Miki Bar da çok iyi gidiyor. Acısıyla tatlısıyla ne 2 seneydi be.

7 film yaptık toplam bu 2 sene. Ben varım, Muammer var, Alev, Seyyal, Feride, Tumtum, Altın ve Payro.

Alev’e “Kuru Murat”ı anlatırken ne demiştim bizim neyimiz eksik en güzellerini yaparız demiştim.

Oynar mısın tarihi aksiyon dedim. Yaz beni abi, dedi Tumtum. Çocuk büyük aktör. Bir “deli” oynadı “Kooperatif Kemal”de ödüllük.

Seyyal müthiş bir ışık perdede. En son sen ölüyorsun söz, demiştim “Ebenin Avı”nda öyle kabul etti rolü.

Mami’yi Altın Portakal’da donla görmeliydiniz.

Bizim Altın, En İyi Yardımcı Kadın’ı ha aldı ha alıyordu.

Feride tiyatroya devam… Keşke sinemayı boşlamasa.

- Reklam -

Sağlık bakanlığı bu yaptığımız “Kötü Mal” sosyal sorumluluk filmi için devamı gelir mi diyormuş neden olmasın.

“Faqbâdi”den dolayı Alev’le aramız bi ara bozulur gibi oldu ama bizi hiçbir şey öyle kolay kolay ayıramaz yılların hatırı var.

Payro Kemal ile daha dün görüştüm yine setlerde haylaz. Abi diyo Blu Box’ı “Erman”da ilk sen kullandın herkes şimdi uçma peşinde dedi.

Komedi, macera, aşk, intikam.. 7 film… Bazılarını 2 günde çektik bazılarını 40 günde. Bazen 40 gün emek verirsin 40 yıl unutulmaz.

Ben Erşan Kuneri, bir yıldız olduğum kadar bir sinema emekçisiyim. 40 yıl sonra biri bulsa filmlerimizi izlese bugünleri yad etse ne sevinirim.

Düşünsenize yıl olmuş 2022, biz belki yokuz. Ama filmimiz oyuyor bir yerlerde. Ne güzel olurdu. Bir yere not edin 13 Mayıs 2022 geçen Alev’in yıldız haritasında çıktı, belli mi olur o gün bugündür belki.

Hepinizi çok sevdim ve seviyorum, seveceğim.

Beni gördüğünüz yerde izleyin bundan daha güzel hediye olamaz bana.

Göklerdeki değil yanı başınızdaki yıldızınız,

Erşan Kuneri
1982 / İstanbul

Kadrosunda Cem Yılmaz ile birlikte Zafer Algöz, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, İbrahim Selim, Necip Memili ve Merve Dizdar gibi isimlerin bulunduğu dizi için ayrıca iki yeni poster de paylaşıldı.

Erşan Kuneri dizi poster

Erşan Kuneri dizisiyle ilgili sizlerin beklentileri neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Askeladd Askeladd dedi ki:

    Cem abi için tekrardan Netflix alıyoruz o zaman belli oldu. Diamond Plat End’den pek memnun kalmamıştım ama bundan umutluyum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

68. sait faik hikaye armagani

68. Sait Faik Hikâye Armağanı Kısa Listesi Açıklandı

Billie Eilish, The Simpsons Kısa Filminde Yer Aldı

Billie Eilish, The Simpsons’a Konuk Oldu: Disney+’a Özel Kısa Film Geliyor