in ,

Animasyon Klasiği “Family Guy” 22 ve 23. Sezonları ile Yola Devam Edecek

Family Guy 22. sezon ve 23. sezon onaylarını alarak yeni bölümlere yeşil ışık yaktı. FOX’un ünlü komedi dizisi yola devam edecek.

Family Guy 22. sezon ve 23. sezon için onayları

Family Guy 22. sezon ve 23. sezon için onayları birlikte aldı. Fox animasyon dizisi, 2024 ve 2025’e kadar olan geleceğini güvence altına almış oldu.

Kısa süre önce yapılan The Simpsons’ın 34. ve 35. sezon onaylarının yanı sıra, Family Guy da 22. ve 23. sezon onaylarını birlikte aldı. İlk olarak 1999’un başlarında başlayan ve şimdiye dek 400’den fazla bölüm yayınlanmış olan animasyon dizisi, basmakalıp aile babası Peter Griffin’in etrafında dönüyor. Fazla kilolu ve biraz solgun olan Peter, ailesine düşkün ama aynı zamanda aşırı alkolik biridir. Piyano öğretmeni olan eşi Lois kültürlü ve sabırlı biri olsa da, Peter’a sözünü dinletmede genelde başarılı olamaz. Okulda dışlanan 18 yaşındaki Meg, ailedeki çirkin olduğunu düşünen ergen kızıdır.

Babası gibi kilolu olan 13 yaşındaki Chris, özellikle karşı cins söz konusu olduğunda, sosyal açıdan beceriksiz ve bilgisizdir. Ailenin bebeği bir yaşındaki Stewie, şeytani derecede zekidir ve bir yetkişin gibi konuşur. Yine de söylediklerini kimse ciddiye almaz. Griffin ailesini tamamlayan kişi ise konuşan köpekleri Brian’dır. Aralarındaki en entelektüel karakterdir. “Köpek” kelimesini saygısız ve aşağılayıcı bulur.

Family Guy 22. sezon ve 23. sezon için onayları

Family Guy 22. Sezon ve 23. Sezon Onayları ile 2026’ya Kadar Devam Edecek

Family Guy’ın 21. sezonu Amerika’da 18-49 yaşları arasında ortalama 0,42 reyting ve 1.33 milyon izleyiciye sahip. 20. sezonla karşılaştırıldığında dizide %6 düşüş olsa da, canlı+aynı gün reytinglerinde izlenme oranında %1 artış var. Animasyon yapımı, artı 7 günlük reytingler eklendiğinde yaklaşık %37 daha fazla izleyici toplamış oluyor. Bu da yeni sezonlara yeşil ışık yakılması adına oldukça iyi bir rakam yapıyor.

Deadline’ın haberine göre The Simpsons ve Family Guy’ın yanı sıra Bob’s Burgers da iki yeni sezon onayı daha aldı. Fox Entertainment’ın Senaryolu Programlama Başkanı Michael Thorn yenilemelerle ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu üçlü onayla, 20th Television ile uzun süreli harika işbirliğimizi ve bu favori animasyon yapımlarının arkasındaki inanılmaz yaratıcıları ve isimleri kutluyoruz. Otuz yılı aşkın The Simpsons, yirmi yılı aşkın Family Guy ve on yılı aşkın süredir Bob’s Burgers animasyon türünün ağımızda sürekli gücünü ve bu olağanüstü komik klasiklerin sonsuz hayran sadakatini kanıtlıyor.”

Family Guy 22. sezon ve 23. sezon için onay

Family Guy’ı güncel olarak takip ediyor musunuz? İki yeni sezon onayı hakkındaki yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: TV Series Finale

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Uzaya Gidecek İlk Türk Vatandaşı

Uzaya Gidecek İlk Türk Vatandaşı Belirlendi: Asil Adayın Bir Askeri Pilot Olduğu Ortaya Çıktı

Elvis yönetmeni Baz Luhrmann Warner Bros. ile Anlaştı

“Elvis” ile Oscar Adaylığı Alan Baz Luhrmann, Warner Bros. ile Daha Fazla Film için Anlaştı